Netikingi nädala toimetused

Uue värske ilme saanud blogi

Möödunud nädalal üks olulisemaid sündmusi oli NetiKingi blogi uuendamine, mille tulemusel sai blogi kauni heledates toonides väljanägemise. Uus välimus on natukene kasutajasõbralikum ja valgem ning läheb paremini kokku meie e-poe kujundusega. Oma blogis jagame infot  NetiKingi toodete kohta, jagame kingiideid ja anname iganädalasi ülevaateid meie tegemiste kohta.

See nädal saime teha ultraheli piltidega kruuse. Mis oleks veelgi suurepärasem idee oma kallitele lähedastele saabuvast fantastilisest sündmusest teavitamiseks, kui vahva vihjega tass või särk vms? Titaootuse ideega tooted on osutunud väga populaarseks ning valikuvõimalusi omanäolise toote kujundamiseks on väga palju. Pannes mängu kogu oma fantaasia on vahva kingitus ja imeline üllatusmoment garanteeritud.

Meile Keila kaplus-salongis toimub sellel nädal Tee-ja Kohvipoe degusteerimisnädal. Nädala jooksul saab meie poes maitsta erinevaid teesid, kohvisid ning samuti saab soojade jookide kõrvale veidi maiustada. Degusteerimisele tulevad erinevatest kohviubadest valmistatud kohvid, lahustuvad kohvid, paki- ning puruteed. Tutvustame ka padjakohvimasinaga kohvi valmistamist ning saab maitsta padjakohvimasinaga valmistatud kohvi. Ning mis kõige toredam – see on meie külastajatele TASUTA! Täna, kell 11-17  ja homme, kell 10-14,  on veel võimalik kõigil soovijatel degusteerimisnädalast osa saada, seadke aga sammud Paldiski mnt.19 meie Keila salongi poole. Degusteerimisnädal toimub iga kuu ning me teavitame sellest ka oma facebooki lehel. Seega, kellel huvi, sellel tasub jälgida Tee-ja Kohvipoe facebooki lehte.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!