NetiKingi nädala tegemised!

Särgid, särgid, särgid… ja palju uusi tooteid!

T-särkide tarneprobleemid on lahenenud ning nüüd saame me usinalt kõiki vahepeal tehtud tellimusi täita. Ja neid tellimusi on kogunenud väga palju! Pea kõik kontori lauad on enda alla võtnud värskelt valmivad T-särgid ning press saab usinalt töötada. Meister laveerib mitmel rindel ning särke valmib mühinal, sekka ka kõik teised tellimused, tööjärjel lõppu ei paista tulevat. Viimasel ajal on hüppeliselt suurenenud eritellimusel T-särkide tellimine ning selle tõttu  saame teha igasuguseid vahvaid ja humoorikaid kujundusi, mis iseenesest on väheke aeganõudvamad aga samas pakub jällegi toredat vaheldust ning uudsust ja ei saa mainimata jätta, et mõned tellimused on sellel nädalal kohe ekstra vahvad olnud. On tore näha, et inimesed on kogu oma huumorisoone mängu pannud ning selle tulemusel valminud üks ütlemata vahva kingitus. Kooli ning lasteaia algus on jõudnud ka meie kontorisse ning koolitarvete tellimine käib täies hoos. Sussikotid, seljakotid, pinalid, dressipluusid ning spordiriided-näiteks kogu rühmale ühesugused nimelised särgid, on kõige populaarsemad tooted, mida kooli ja lasteaia jaoks tellitakse ning neid valmistame praegu üsna palju ning tellimused kasvavad jõudsalt.

Oleme uuendanud oma tootevalikut mitmete uute toodetega. Nüüd on meil tootevalikus Tank nokamütsid, mis on oma vormilt väheke teistmoodi nö militaarstiilis ning sellise vormiga mütsid on saanud üsna populaarseks nii meeste, naiste kui ka laste seas. Mugavus ja mütsi kuju on vast need olulised faktorid, mis on selle nokamütsi populaarsust kasvatanud jõudsalt. Nokamüts on asendamatu aksessuaar aastaringselt-olgu talv või suvi, nokamüts leiab igal ajal kasutust. Nokamüts on niivõrd universaalne ja praktiline toode, et sobib kingituseks kõikidele ning igal elualal toimetajale. Lisaks täiendasime tootevalikut uute puuvillaste T-särkidega. Omanäoline t-särk on ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks, mida vahvam on tekst, seda meeldejäävam kingitus tuleb. Humoorikate tekstidega või armsate mõtteteradega t-särgid  jäävad meelde pikaks ajaks oma erilisuse tõttu. Kvaliteetne t-särk sobib igapäevaseks kasutamiseks nii kodus, kui ka kontoris. Kõiki uusi särke saab tellida nii piltidega kui tekstiga. Täiendust sai ka spordiriiete valik Snake dressipluusiga. Dressipluusi kasutajate sihtgrupp on niivõrd lai, et selle kingituse puhul võite kindel olla, et kasutult seisma kingitus kindlasti ei jää. Kapuutsiga Snake dressipluusile saab valida teksti või motiivi kas presstrüki või tikandiga, tikkimisniitide värvi-ja kirjastiili valik on üsna suur, seega igaühe soovide jaoks leiab kindlasti sobiva kombinatsiooni. Ettevõtetele hea nipp-oma firma nime või logoga t-särke, nokamütse ja dressipluuse saab kasutada suvepäevadel ja spordiüritustel või kinkida tänutäheks töötajatele ja partneritele.  Ettevõtte logodega või tekstiga praktilised tooted on ühed populaarseimad reklaamkingitused. Mida aeg edasi, seda praktilisemaks firmakingitused lähevad ning kõige olulisem faktor reklaamkingituse valikul on nähtavus. Seega reklaamkingitus peab olema miski, mida kasutatakse tihti ning nii märgatakse ka ettevõtte sümboolikat palju. Nii on lihtne reklaamida oma kodulehte, firmat või mingit muud üritust, sest edastatav sõnum ja/või pilt on hästi nähtav avalikus ruumis liikudes.

Pange mängu kogu oma fantaasia ja otsige välja pilt, mis ütleb rohkem kui tuhat sõna ning meie valmistame Teile meeldejääva kingituse!

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!