Nädala kingitus!

Kingiideed liiguvad kooli-ja lasteaia alguse lainele!

September on kohe käes ning on aeg hakata ette valmistuma kooliks. Koolilapsele on vaja väga palju erinevaid tarvikuid ning miks mitte valida kooli minevale lapsele kingituseks midagi omanäolist, mis eristuks teiste sarnaste tarvikute seast. Lõpptulemuseks on tõeliselt meeldejääv kingitus ja kingisaaja võib kindel olla, et tema asju ei aeta kellegi teise omaga segamini. Sussikott on vaieldamatult kõige populaarsem kingitus kooliteed alustavala lapsele, leides kasutust  peamiselt trenniriiete ja vahetusjalanõude  hoiustamiseks. Lisaks leiab antud kott palju kasutust ka  seljakotina, sest lastel on alati mänguasju jm vajalikku kaasa tarvis võtta. Nii kooli-kui lasteaia lastele tellitakse põhiliselt nimelisi sussikotte aga kujunduseks võib kasutada ka lapse enda pilti või hoopis pilti tema lemmikloomast ning muidugi soovitakse lapse lemmikkangelaste pilte, sest tänapäeval on lastele väga oluliseks osutunud populaarsete multikategelastega tooted.  Suuremale lapsele on vaja trenniriieteks juba oluliselt suuremat kotti ning selle jaoks on meil suuremaid ja väiksemaid seljakotte valikus üsna mitmeid. Seljakotile saab peale tikkida logo või nime aga loomulikult on valikus ka seljakotid, millele saab vahva pildi kujundada. Sellised seljakotid sobivad oma vastupidavuse ja mugavuse poolest nii kooli-kui trennikotiks ning loomulikult igapäevaseks kasutamiseks, et kaasas kanda vajalikke esemeid. Lisaks lastele ning spordisõpradele  tellitakse sussi-ja seljakotte palju reklaamkingitusteks.  Reklaamkingitusteks sobivad need tooted, kuna nad mahutavad palju informatsiooni  ning lisaks  ei jää kotid riiulile seisma kasutusvõimaluste laia valiku tõttu. Mida aeg edasi, seda praktilisemaks firmakingitused lähevad ning seljakotid ja sussikotids on just sellised toode, mida kasutatakse ja märgatakse palju ning niimoodi on ettevõtte logo hästi nähtav. Nii on lihtne reklaamida oma kodulehte, firmat või mingit muud üritust sest sõnum ja/või pilt on hästi nähtav avalikus ruumis liikudes.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!