NetiKingi nädala tegemised

Palju uusi põnevaid tooteid

Kui õues ilm kehv on NetiKingis tööd kuhjaga. Oleme avastanud kummalise seose ilma ja tellimuste vahel. Mida kehvem ilm õues, seda rohkem meil on tööd. See nädal saime teha suure kogus kruuse meie pikaajalisele kliendile ja lisaks oli väga palju tikkimistööd. Ning ei puudu ka meie kontorist laulupeo hõng, tegime kaunid tänumeened laulupeo temaatikaga.

Ja meil on  suur rõõm teada anda, et meie tootevalikus on nüüd palju uusi põnevaid tooteid-puidust võtmehoidjad-nelinurksed, ovaalsed ja ümmargused, suur ümmargune puidust seinakell ning nelinurkne puidust lauakell ja mitu uut puslet A4 ja A5 suuruses. Oma pildiga puseled on saanud ääretult populaarseteks kingitusteks. Eks põhiliselt tellitakse neid lastele sünnipäevaks, sest nii saab just selle õige lapse lemmikkangelase või hoopis lemmiklooma pildiga pusle aga on ka palju teisi ideid, mis realiseeritakse just nimelt pusledel. Näiteks oleme teinud mitmeid väga lahedaid pulmakutseid pusledele, eksole originaalne idee, mis tõesti eristub teiste seast ning jääb ka külalistele meelde pikaks ajaks! Ja ka aardekaartidena oleme teinud puslesid, üks ütlemata lahe idee on näiteks lapse sünnipäevaks korraldada lastele aaretejaht, kus igas peidupaigas on üks pusle tükk lõpppildist kuhu on aare maetud. Lisaks muidugi tellitakse hästi palju pere- ja pulmapilte pusledena, kaunis raamitud pusle on midagi teistsugust ja erilist ning köidab vaatajate tähelepanu oma erilisusega.

 

 

 

 

 

Ja nüüd on meil olemas puslekarbid, mille saate samuti ise disainida. Puslekarbile võib panna sama pildi, mis on pusle peal või hoopis tähtpäevalise pildi ja/või nime. Lisaks sobivad need karbid ideaalselt ka kinkekarpideks, karbi saate kujundada lähtuvalt kingisaaja huvidest ja sellest, mis talle meeldib-näiteks kui kingisaaja armastab piibelehti, saategi talle kujundada karbi ilusate piibelehtedega. Ja miks mitte lisada sinna juurde ka mõni kaunis luulerida ning kaarti enam kingituse juurde vaja ei olegi. Ettevõtted saavad kinkekarpe kasutada hoopis reklaamkingitusena. Karbile saab trükkida ettevõtte logo/slogani või tootepildi või miks mitte hoopis meeskonna foto ning kinkida oma partnerile ning klientidele ja töötajatele kingitused sellises kenas isikupärases karbis.

Ja üks oluline teadaanne kõigile meie klientidele. 1-9 juuli puhkab NetiKingi meeskond. Sellel ajal tehtud tellimused saadetakse välja alles peale 10. juulit.

 NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!