Nädala kingiidee-õuekruusid ja söögikarbid

Suvisele tähtpäevalisele valige kingituseks isikupärane suvetoode

Suvi on aeg, kus on igapäevane põhirõhk õue-ja aiatoimingutel. Millal veel, kui mitte suveajal, nautida igat ilusat ilma õues toimetades või niisama puhates. Ja selle tõttu on suurepärane võimalus suvisele tähtpäevalisele valida kingituseks midagi praktilist, mis on igaks suvepäevaks vajalik ning teha sellest kaunis isikupärane kingitus.  NetiKingi suvetoodete kategoorias on kingituste valik ääretult lai, igale maitsele leiab midagi sobivat, millest teha huvitav ja väljapaistev kingitus. Mõeldes suvele, seostub meil esmaselt mälus õues viibimine ning tüütud sääsed ja putukad, seega miks mitte teha kingisaajale praktiline kingitus, mis aitaks lahendada selle tüütu probleemi, sest kes meist ei oleks suvel maadelnud tüütute putukatega, kes tahavad pidevalt ronida joogiklaasi. Ja mis veelgi hullem, kui herilane joogi sees märkamata jääb ning suraka suule selle tõttu saate. NetiKingi tootevalikus on üks ääretult vahva toode selle probleemi lahendamiseks- retrostiilis plekk kruus, millel on spetsiaalne kaas kaasas. Plekk kruusi on väga hea kaasa võtta õues viibides kuna ei pea kartma selle purunemist. Aiatöid tehes on hea võtta kruusiga kaasa mõnus kosutav jook ja kui joogile saab peale panna kaane, võite kindel olla, et ükski putukas teie joogikruusi ära ei eksi. Purunematu ja kaanega kruus on ideaalne abimees lapsevanemale, sellega saab õue minnes lapsele joogi kaasa võtta ning ei ole vaja muretseda ei putukate ega kruusi purunemise pärast. Ka kõige pisem laps saab kaane ilma vaevata pealt ära, sest kaas on kerge ning hästi liigutatav.  Lapse jaoks saab kruusi teha eriliseks lemmik multifilmikangelase pildiga ja näiteks nimega, oma nimeline vahva pildiga kruus meeldib igale lapsele. Retrostiilis emailitud plekk kruus sobib suurepäraselt kingituseks ka emale, kes saab näiteks aiatoimetuste  ajal seda kasutada või siis isale näiteks töökotta. Valige välja mõni kaunis mõttetera või luuletus, lisage armas pilt ning praktiline ja väga vajalik kingitus ongi olemas. Oma vahva disaini poolest sobib emailitud kruus ideaalselt isegi jäätise või magustoidu serveerimiseks, kaane all olevale toidule herilased ligi ei saa ning samas saate nautida mõnusat maiust. Lastele on selliselt serveeritud üllatused väga meeltmööda, suvi on ju vahvate seikluste ja piknikute aeg ning kaanega plekk kruus on siis igati vajalik ese. Oma universaalsuse tõttu leiab kruus kasutust ka muul ajal, seega sobib kingituseks nii jõuludeks, vanavanemate päevaks, isadepäevaks kui ka emadepäevaks. Retrokruus on hea kingitus nii noorele kui eakale ja lapsed hindavad üle kõige vahvaid viguritega kingitusi.

Kaanega joogipurkidest on saanud väga populaarsed suvetooted. Ei mingit muret putukate või joogi ümber minemise pärast. Oma praktilisuse tõttu on antud toode saavutanud lühikese ajaga väga suure populaarsuse. Joogipurgi saate teha omanäoliseks erinevate piltide ja tekstidega-sobivad nii kaunid mõtteterad, luuletused ning miks mitte ka humoorikad pildid-laused. Lapse tassile sobib väga hästi tema lemmik multifilmikangelase pilt ja ka nimi, sest millisele lapsele ei meeldiks enda nimega vahva kruus! Vanaemale-vanaisale valmistavad suurt rõõmu nostalgilised mustrid ja pildid, nemad hindavad üle kõige armsaid meenutusi noorepõlve retrotoodetega. Lisaks on antud toode kogunud suurt populaarsust smuutide serveerimise kruusina. Seega, kui teil on mõni sõber või lähedane, kes armastab segujooke, siis disainige ise talle üks vahva ja omanäoline kingitus. Pange mängu kogu oma fantaasia ning üks tore kingitus armsale lähedasele või sõbrale on garanteeritud.

Suvel randa või piknikule minnes on oluline, et oleks mugav kaasa võtta väike snäkk. Ning selle jaoks leiate NetiKingi tootevalikust söögikarbi, mille saate ise disainida oma pildi ja/või tekstiga Söögikarp sobib imehästi nii lapsele koolikotti kui ka täiskasvanule tegusal päeval kehakinnituse kaasa võtmiseks. Olgu tegemist võileivaga, salatiga, puuviljalõikudega – söögikarp on alati vajalik. Värvilised söögikarbid on praktilised, mahukad ja kauni välimusega. Ise disainitud söögikarp on täiesti ainulaadne kingitus  ja sobib kõigile, olenemata vanusest või toidueelistustest. 

 

 

 

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!