Mõned uued tooted ja uudiseid

Augusti uudiseid

Trükiga t-särgid NetiKink e-poestSuvi on nagu ikka Eestis suhteliselt rahulik ja vaikne aeg. Nii ka meie poes ja meie ettevõttes suvi  puhkuste aeg. Nii ei ole me sellel suvel laiali saatnud ka uudiskirju peale juunit ja viimane kuu aega on suhteliselt rahulik ka meie blogis olnud.

Plaan on seda nüüd järge mööda taas muuta ja hakata aktiivsemalt infot jagama meie tegemistest ja uudistest. Uudiskirja saadame aga välja siiski alles septembris.

Kõigepealt sai lisatud mõned uued tooted meie poodi – sellel korral siis oleme mõelnud naiste peale ja sai lisatud kolm uut t-särki naistele. Kõik fotosärgid, millele saate oma pildi lasta peale trükkida. Samuti sai uuendatud ka naiste t-särkide tootekirjeldusi. Lisaks on plaan paar uuendust veel lisada lähinädalatel, kuid nendest siis, kui need valmis.

Ka tegeleme aktiivselt oma poe uuenduse teemaga, et saaksime poe platvormi uuendada uuele versioonile. Uus versioon võimaldab palju rohkem, kui praegune. Üks näide näiteks on standardpakiga saatmine, millele siis lisandus võimalus tellida pakk enda soovitud postkontorisse. Kusjuures Teile tuleb SMS teade ja e-mail, kui pakk on juba postkontoris. Teil ei ole tarvis oodata teatist postkontorist. Loodetavasti jõuame uuendusega siiski septembri kuu jooksul ühele poole.

Kingitused internetist – NetiKink

NetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Need tooted sobivad kingituseks nii sünnipäevaks, isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise.

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse oma tellimusele järgi tulla.

Ja nüüd suvel saate veel paljude toodetega kaasa kingituse! Nimelt koostöös kuumadjoogid.eu ja mia24.ee e-poodidega saate mitmetelt meie tellimustelt kuni augusti lõpuni kaasa ka erinevaid kingitusi.
Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta meie avaldatud artiklist.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/