SEB pangalink töötab taas nii nagu peab

KIngitused internetist - NetiKinkTäna tegi Yotpo meeskond kiire paranduse oma moodulisse ja nüüd toimib taas SEB panga maksete kohene valideerimine nii nagu peab. Teiste pankade kasutajatest saime ainult Danske panga kohta teate, et võib probleeme olla, kuid samas meie test toimis ilma probleemideta. Sewedbanga töös ei olnud näha aga mingeid häireid.

Viga tekkis momendil, kui klient pöördus poodi tagasi pangast peale edukat maksmist – kliendile näidati veateadet meie poes ja meil ei märgitud automaatselt tellimust makstuks. Nüüd aga suundutakse pangast tagasi oma tellimuse juurde, kus ka näha, et makse laekunud. Samuti tuleb Teile makse laekumise kohta kinnitus ka e-mailile.

Täname aga oma kasutajaid aktiivse ja positiivse tagasiside andmise eest meie toodetele ja teenustele.

Kingitused internetist – NetiKink

Fotokruusid ja muud fotomeened ja kingitused NetiKink poestNetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Füüsiline kontor asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse oma tellimusele järgi tulla.

Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Need tooted sobivad kingituseks nii sünnipäevaks, isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted ise.

Ja nüüd suvel saate veel paljude toodetega kaasa kingituse! Nimelt koostöös kuumadjoogid.eu ja mia24.ee e-poodidega saate mitmetelt meie tellimustelt kuni augusti lõpuni kaasa ka erinevaid kingitusi.
Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta meie avaldatud artiklist.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/