Lisasime oma KKK lehele õpetuse, kuidas kasutada meie poes kogunenud boonuspunkte

Kuidas NetiKink poes kasutada boonuspunkte

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkPaljud püsikliendid NetiKink e-poes kasutavad boonuspunktidest saadavat tulu. Mõni on vahest saanud ka lausa mõne toote lõpuks täiesti tasuta. Seda eriti siis, kui on meilt palju tellinud ja boonuspunkte kogunud. Enamus kasutajaid on seni ise aru saanud, kuidas boonuspunktidest poes kasutatav allahindlus kupong genereerida, kuid vahest oleme pidanud ka ise seda kasutajatele õpetama. Täna sai aga lõpuks otsustatud, et kuna KKK sektsioonis (Korduma Kippuvad Küsimused – lihtsalt meeldetuletuseks 😉 ) boonuspunktide teemalist vastust veel ei ole, siis sai see ka nüüd loodud. Antud õpetus on siis loodud ilusti piltidega ja oleme seal üritanud samm sammult ette näidata, kuidas oma kogunenud boonus on võimalik ära kasutada. Kui jääte siiski hätta boonuspunktide kasutamisega, siis võtke meiega ühendust.

Otselink boonuspunktide kasutamise juhendi juurde.

Järgnevalt ka veel mõned täiendavad võimalused, kuidas saada allahindlust NetiKink kingituste poes:

  • Tellige meie uudiskiri. Nimelt saadame nüüd iga kuu oma kasutajatele ühe uue uudiskirja, kus anname teada vahepeal toimunud suurematest muudatustest ja uutes toodetest. Samuti on seal uudiskirjas ainult tellijatele mõeldud sooduskupongid. Samuti pakume uudiskirja tellijatele iga kuu vähemalt kolm toodet umbes 25% soodustusega.
  • Kui olete juba ostu sooritanud, siis uue ostu sooritamisel kasutage eelnevast ostust kogunenud boonuspunkte
  • Hakake meie Facebooki fänniks. Kui olete meie Facebooki fänn, siis vaadake kindlasti NetiKink lehte Facebookis. Sealt leiate lingi, kus Teile genereeritakse spetsiaalne sooduskupong -7% peale.
  • Soovitage meid oma sõpradele. Kui soovitate meid oma sõpradele, siis on Teil võimalik teenida kuni 3EUR iga sõbra pealt, kui sõber teostab ostu meie poest. Ka Teie sõber saab samas väärtuses boonust.
  • Jälgige meie uudiseid – sest siin avaldame vahest ka just ühepäevaseid teateid soodustustest.
  • Jälgige meie ja meie töötajate postitusi erinevates foorumites – üldjuhul jagame ka seal erinevaid sooduskuponge, millega on võimalik lisa allahindlust saada.

Kingitused internetist – NetiKink

NetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Need tooted sobivad kingituseks nii sünnipäevaks, isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse oma tellimusele järgi tulla.

Ja nüüd suvel saate veel paljude toodetega kaasa kingituse! Nimelt koostöös kuumadjoogid.eu ja mia24.ee e-poodidega saate mitmetelt meie tellimustelt kuni augusti lõpuni kaasa ka erinevaid kingitusi.
Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta meie avaldatud artiklist.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/