Palju kaupa taas saadaval

NetiKink poe laoseisud täienesid

Fotokruusid on huvitavad kingitused NetiKink poesPalju kaupa, mis vahepeal otsa oli saanud on taas meie poes saadaval. Nii on taas saadaval kuldsed fotokruusid, purpur värvimuutvad fotokruusid, uuesti taas mitmed fotokivid, taskupeeglid ja palju teisi tooteid. Lisaks lisame jõudud mööda ka mitmeid uusi tooteid meie poodi, mis meile viimase saadetisega saabusid.

Kuna isadepäev on lähenemas, siis meie kindel soovitus on, et ärge jätke oma kingioste viimasele minutile. Varajastele tellijatele on näiteks meie poest oktoobri lõpuni tellides alates 25EUR ostust transport SmartPosti või Post24-ga tasuta. Pannes varakult oma kingiideed paika ja tehes vastavad ettevalmistused ära, pääsete viimase hetke trügimisest kaubanduskeskustes ja saate hoopis rohkem aega pühendada perele ning kodule.

NetiKink

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Kingitused internetist – NetiKink