Kruus lollide vastu allergiline - hea kingiidee

Huhhh – tehtud…

Sõbrapäev selleks korraks läbi

14. veebruaril – sõbrapäeval ohkasime meie natuke kergendatult – tehtud taas. Võttis natukene võhmale küll, sest nädala alguses viskas tellimuste hulga ülesse. Kui Piret ütles kuu alguses, et vist teeme sõbrapäevaga uue ilusa ümmarguse tellimuste numbri täis, siis ma ei uskunud seda eriti. Kuid selgus, et tal oli õigus – sest 14. veebruaril vahetus taas üks viiekohaline number. Kuna antud hetkel toimetame peamiselt Piretiga kahekesi (sest Birgit parandab varsti Eesti iivet), siis oli natukene keeruline – kuid siiski teostatav. Pidasime endiselt kinni oma lubadusest – kolme tööpäevaga tellimus meilt teele. Umbes poolteist päeva oli järjekord sellel korral. Kindlasti võttis natukene tempot maha ka nädala alguses jäänud tikkimismasina remont. Õnneks midagi väga hullu ei olnud ja juba esmaspäeva õhtupoolikul sai masin taas töösse. Suured tänud taas Ermacole ja nende tublile tehnikule. Just suuresti tänu kohalikule toele me ka Ricoma masina ostsime ja üsna varsti on see masin meid auga juba neli aastat teeninud.. Raamatupidamislikult jookseb tema väärtus nulli, kuid masina tegelik väärtus on veel üsna korralik.

Meie lähiaja plaanid – esmalt vaatame, kas meil ikka õnnestub uus inimene juurde leida. Eks me Piretiga mõlemad ole parasjagu raskete iseloomudega ja meie kõrval pole kerge toime tulla – kuid proovime. Ehk kui ka keegi Keilas või Keila juures otsib tööd, kus saaks ka oma loovust kasutada, siis võite juba ühendust võtta. Kuid plaanime selle nädalaga ka töökuulutuse ülesse panna.

Lisaks õnnestus üle pika aja taas üks uus toode siiski nüüd valmis teha. Kuna meile ikka meeldib selline sarkastiline huumor, siis on ka see toode sellest inspireeritud. Nimelt tass – Lollide vastu allergiline. Erinevaid taolisi ideid on meil veel palju – vaatame, kuidas jõuame nendest ka huvitavad tooted välja võluda.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgalKingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!