Isale kingituseks spordivahendid

Kingitus spordisõbrast isale

spordikaubad isadepäevaks kingituseksSpordisõpradele kingituse leidmine ei pea enam olema raske ja keeruline. Pigem vastupidi – Netikingi lehel on nii palju erinevaid tooteid, mis sobivad ideaalselt kingituseks sportlikule inimesele.
Meie lehelt leiate huvitavaid tooteid, mida kinkida tõelisele spordisõbrale isadepäevaks. Olgu selleks humoorika sõnumiga t-särk, lapse pildiga joogipudel, pildiga trennikott, motiiviga saunalina või mõni muu huvitav ja omanäoline toode.
Tule tutvu Netikingi põnevate kingiideedega, tee oma valik ja üllata oma sportlikku isa tõeliselt originaalse kingiga. Kui vajad sobiva toote leidmisel või kujundamisel abi, siis võid olla kindel, et meie pikaajalise kogemusega töötajad on sulle abiks!

NetiKink kingituste e-poest

Isadepäevaks kingitused NetiKink e-poestNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.