Kingitused Keilas kiiresti kätte

NetiKink – Keila kingituste pood

NetiKink kingituste e-pood KeilasKeilas on üks vahva kauplus, mille ruumides tegutseb tegelikult kaks väga erineva valdkonnaga poekest. Nimelt on omale ühise hubase pesa leidnud Tee- ja kohvipood ning NetiKingi kingituste salong. Millega seal kaupluses siis tegeletakse? Ühe osana sellest ettevõtmisest võtab oma alla NetiKingi salong, mis on internetipõhine kingitustepood ehk üks suurimaid kliendi soovide järgi tooteid valmistav e-pood Eestis. Netikingi toodete seas on laias valikus kaupu fototassidest t-särkideni, tooteid on igale vanusele ja igale maitsele. Olgu selleks isadepäevaks fotokruus või vanaemale tikandiga saunalina. Kõik tooted valmistatakse kohapeal! Kokku on e-poes üle 300 tooteartikli ja valik täieneb pidevalt.
Eriti toimekas aeg NetiKingi kollektiivile on erinevad pühad ja tähtpäevad nagu näiteks isadepäev, jõulud ja sõbrapäev.
Lähemalt saad NetiKingi rikkaliku tootevalikuga tutvuda e-poe, aadressil www.netikink.eu

Kõik huvilised on oodatud ka reaalselt Keila kauplusesse kohale tulema, sest seal on võimalik tutvuda näidistega. Poodi kohapeale on oodatud ka need, kel on soov kingile oma foto peale lasta teha. Olgu pilt siis paberkandjal või digitaalsel kujul, tule kohale ja koos on lihtsam otsustada, kuhu ja kuidas kaunis pilt paigutada.

Tee- ja kohvipood Keilas

Teise ja isegi suurema osa sellest kauplusest moodustab Tee- ja Kohvipood. See aromaatselt lõhnav poeke avati kevadel 2015, aga on selle lühikese ajaga võitnud juba paljude kohalike südamed ja püsiklientuur kasvab jõudsalt.
Tee-ja Kohvipoe valikus on teed, kohvid, maiustused ja mesi. Valik on rikkalik ja tooteid leiab erinevale maitsele.
Teevalikus on saadaval nii puruteed kui ka pakiteed. Kohvivariantidest on pakkumisel oakohvi, jahvatatud kohvi (ka maitsestatuna), lahustuv kohvi (ka maitsestatuna) ning kohvipadjad. Kohalikud elanikud rõõmustavad eriti just kohvipatjade laia valiku üle, sest enam ei pea nende ostmiseks pealinna sõitma vaid saab kodu lähedalt kvaliteetse kauba kätte.
Maiustusi pakutakse peamiselt imemaitsvate ja pilkupüüdvate pakenditega shokolaadide näol. Saadaval on ka kohaliku Keila meetootja poolt pakutav mesi.
Tee- ja kohvipoel on samuti olemas oma e-pood: www.teejakohvipood.ee.
Kohe on tulemas sõbrapäev, selleks ajaks tulevad müüki spetsiaalsed kinkepakendid erinevas hinnaklassis. Tule astu julgesti läbi, kindlasti leiad siit sobivad üllatused oma kallitele!

Kokkuvõtteks – Keilas on üks armas poeke. Tule külla, Sind võtavad vastu sõbralikud teenindajad ja huvitav tootevalik mõistliku hinnaga.

Kingitused internetist – NetiKink