Isadepäevaks kingituseks t-särk

Isadepäevaks kingituseks t-särk

Isadepäevaks kingitused NetiKink e-poestKui vajad kinki, mis on ühtviisi nii meeleolukas kui ka praktiline, siis meeste t-särki valides oled õigel teel. Netikingi kaupluses on väga suur valik t-särke, mis sobivad igale eale, poisist vanaisani. Pakume erinevaid mudeleid, suurusi ja värvivalik on väga lai. Tule vali välja sulle sobiv mudel, anna teada, millist kujundust sa sellele soovid ja Netikingi pikaajalise kogemusega töötajad teevad sinu isee teoks. Olgu selleks siis t-särk naljapidiga, ettevõtte logoga, mõne motiiviga või lihtsalt kingisaajale olulise mõtteteraga. Kui endal parasjagu head mõtet pähe ei tule, küsi julgesti, ehk saame abiks olla ja pakkuda mõne omapoolse nägemuse toreda kingituse kujundamisel.
Meie lubadus on see, et Netikingist tulevad kingitused, mis pakuvad kingisaajale ainult häid emotsioone.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning NetiKink kingituste e-pood Keilaspalju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on nüüd ka oma väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.