Hommikumantlid on huvitavad praktilised kingitused jõuludeks

Kingitus jõuludeks – tikandiga hommikumantel

Jõuludeks kingitus NetiKink kingituste e-poestNetikingist tellitud hommikumantlid ei ole lihtsalt tavalised hommikumantlid. Pehme ja mugav hommikumantel on asjalik ning sobiv kingitus nii mehele kui naisele. Need on isikupärased ja valmistatud spetsiaalselt kandjale mõeldes. Pakume neid mitmes erinevas värvitoonis ja suuruses. Lisaväärtusena tikime sinna peale Sinu poolt valitud värvi niidiga nime, motiivi või toreda mõttetera ning täiesti ainulaadne ja meeldejääv kingitus ongi olemas.

Tellides Netikingist omanäolise hommikumantli, ei ole hommikud enam kunagi igavad! Meie pehmed hommikumantlid teevad iga kandja tuju rõõmsaks ja hommikud säravaks.

Kui vajad abi omanäolise hommikumantli kujundamisel, siis ära pelga küsida abi. Meie pikaajalise kogemusega töötajad on suurima heameelega sulle nõu ja jõuga toeks!

Vaadake meie pakutavaid hommikumantleid siit.

Isadepäeva kingitused NetiKink e-poest

NetiKInk - kingitused internetist - uus kontori hooneNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane.

Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike kingituse ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.