Naljakingid

Elus peab nalja saama!

Naljakad kingitused NetiKink e-poesOlgu tegu 1.aprilliga, sooviga sõbrale humoorikas sünnipäevakink teha või niisama kellegi tuju tõsta – naljakas kingitus on sellisel juhul hädavajalik.

Mis teeb teise tuju heaks ja paneb muigama või lausa laginal naerma? Eks igaühe huumorisoolikas ole erinev ja seetõttu on meie tootevalik suur ja lai. Ühele sobib üks ja teisele hoopis teine teema. Mis on see, mis sinu sõbral suu kõrvadeni venitab? Kui tead, siis polgi ju probleemi – Netikingiga koostöös saad sobiva ja originaalse naljakingi kiirelt ja mugavalt.

Meie toodete seas on juba nii valmis kingitusi kui ka tooteid, mille kujundamisel saad ise oma fantaasia ja loovuse valla lasta. Otsi mõni naljakas pilt või mõttetera ja meie paneme selle sinu poolt välja valitud tootele.
Pane oma sõbrad naeratama, siis on ka sinu elu rõõmsam!

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.

Kingitused internetist – NetiKink