Ajutiselt ei ole võimalik tellida fotokristalle

Kahjuks on viimaste päevade tellimustega meil otsa saanud fotokristallide valmistamise üks põhikomponente – spetsiaalne kile, millele pilt trükitakse. Seoses sellega oleme fotokristallide müügi ajutiselt oma e-poes peatanud, kuni uue partii trükikilet kätte saame. Kui läheb hästi, siis saame uue trükikile juba paari päevaga kätte. Kõik praeguseks esitatud tellimused aga suudame oma hetke varudega veel täita. Kui mõtlesite siiski fotokristalli tellimise peale sõbrapäevaks ja jäite hiljaks, siis vaadake näiteks meie Fotokivide valikut. Kohe, kui uus trükikile kohal, siis aktiveerime ka fotokristallid oma poes.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.