NetiKink annab -20% hinnast alla sellel nädalavahetusel

Sõbrapäeva puhul sooduskoodiga kõigilt toodetelt -20%

Kingitused sõbrale NetiKInk poest

Oleme otsustanud oma sõpradele pakkuda sellel nädalavahetusel võimalust tellida kõiki tooteid -20% hinnaalandusega. Teie tellitud toode ei jõua küll enam sõbrapäevaks kohale (sest antud kampaania raames tellitud tooteid hakkame valmistama ja saatma alles 17. veebruarist), kuid kui mõnele kallile isikule on varsti kingitust tarvis, siis kasutage võimalust. Pakkumine kehtib ainult 14.02-16.02 meie e-poes – www.netikink.eu

Kasutage sooduskoodi: VAL2014

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.