Uuenesid SmartPosti hinnad

Uued SmartPosti hinnad

Kahjuks tõstsime täna õhtul SmartPosti transpordi hindasid, seoses Itella SmartPosti poolse hinnatõusuga. Lülitasime uued hinnaSmartPostiga kingitused NetiKink e-poestd sisse juba täna, kuna tänased tellimused on juba meie poolt SmartPosti automaati viidud ja seega edaspidi nüüd tulevad tellimused lähevad teele juba uute hindadega.

Samas on meie lehel võimalik valida erinevate transpordi mooduste vahel ja loodetavasti leiate endale sobiva ja soodsaima võimaluse.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.