Uuel aastal uue hooga

Uus aasta NetiKink kingituste poes

Kingitused internetist - NetiKinkMeie aasta kõige kiiremad ajad on ikka tavaliselt olnud aasta lõpud. Seda olete arvatavasti tähele pannud ka meie postitustest, mida viimasel ajal just väga tihti pole olnud. Katsume nüüd uuel aastal ennast taas parandada. Nüüdseks oleme ka natukene juba plaane pidanud ja paika pannud oma selle aasta arengusoovid ja suunad. Üheks kõige olulisemaks suunaks peame oma poodi klientidele tootekujundaja loomist. Oleme selleks ka nüüd juba ressursse reserveerinud ja loodame sellel aastal lõpuks ka klientideni antud lahenduse tuua. See lihtsustab nii meie tööd – sest kujundus tehakse kliendi poolt juba ära ja samas saab klient juba tellimuse esitamisel näha, kuidas tekstid ja pildid tootel võivad jääda. Lisaks oleme plaaninud ka toodete osas tuua sisse kingipakid, kus on võimalik tellida ja saata  juba päris valmis kingilahendus. Paari firmaga on juba ka läbirääkimisi peetud, et kuidas kinkepakendeid koostada. Näiteks on mõte, et saab tellida pildi ja kirjadega tassi, mille juures mõni teevalik. Kogu tellimus aga on pakendatud ilusti kinkepakendisse.

Seega jälgige meie uudiseid ja võite siit nii mõnegi üllatuse avastada.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Lisaks omab NetiKink e-pood ka mitmeid partnereid, kelle juures on Teil võimalik näiteks soodsamalt pildistamist tellida. Üheks selliseks partneriks on FamilyDay fotostuudio. FamilyDay fotostuudio on uus, hubane, lapsesõbralik, valgusküllaline, avar ja stiilne stuudio koduatmosfääriga ja päevavalgusega. FamilyDay fotostuudio Tallinnas pakub palju rohkem, kui tavalist fotosessiooni erinevatel paberitaustadel. Iga fotosessioon meie fotostuudios on unikaalne!

www.familyday.ee

Fotostuudios tellimust esitades – öelge NETIKINK ja saate oma valitud paketi 10% soodsamalt.
Toetage pimedate juhtkoeri NetiKink abiga

Samuti on Teil võimalik NetiKink e-poe abil toetada MTÜ Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühingut. Ostes pimedate juhtkoera pildiga tooteid läheb igalt tootelt mingi summa ka MTÜ-le. Pimdate juhtkoera pildiga tooted on saadaval eraldi kategoorias:  Toeta pimedate juhtkoeri. Vastavaid tooteid, mille abil Teil MTÜd on võimalik toetada lisame jõudu mööda veel.

Juhtkoer annab inimesele tagasi julguse taas ühiskonda sulanduda.
Juhtkoer aitab meil näha!