Üks asi saab korda, kaks uut probleemi tekib

Nii me seda remonti oma uutes ruumides teeme. Rõõmustame, et midagi on korda tehtud ja paika saanud ja siis tulevad kohe asemele mõned ettenägematud probleemid.

Ent rõõm on tõdeda – vaatamata takistustele, ruumid saavad tasahilju kenamaks ja valmivad. Ka meie järeltulijad on saanud seal oma remondioskuseid arendada.

Kellel on vaja septemberi kuu lõpu poole kingitusi meilt, siis soovitan selle mõelda juba täna. 24.septembriks on meil loodetavasti remont lõpusirgel (ei julge kirjutada, et tehtud) ja hakkame päriselt vanadest ruumidest uutesse asjadega minema.

See aga tähendab, et mingid päevad Netikingi tellimusi me ei täida. Püüame võimalikult kiirelt uutes ruumides asjad paika saada ning ühendused luua, aga mingid päevad kindlasti ei toimu toodete valmistamist.

Eile oli vanavanemate päev. Meil oli tegusam nädal, ent ei midagi väga drastilist.

Küll ilmnes ühe särgiga mitmeid kordi probleem ja nüüd tuleb meil teha lisasärk antud kujundusega Unisex mudelile. Tegu oli naiste t-särgiga Vanaema teab kõike. Naiste t-särk on aga taljes mudel ning kui tellitud tooted kohale jõudsid, siis kingitegijad said aru, et kahjuks jääb särk vanaemale väikseks. Nüüd teemegi unisex mudelile ka selle kujunduse, et ka veidi suuremad vanaemad saaksid rõõmustada kena kingituse üle.

Ei oskagi hetkel rohkem midagi suurt ning põhjapanevat kirjutada, seega tõmban sellele postitusele joone alla ning tegutsen aga eesmärgi nimel edasi.

Kena septembrikuu jätku!

Piret