Nädal, mil asjad ei läinud nii nagu plaanitud

Meil on plaan A….kurja, see ju ei toimi… Peale üsna magamata ööd on meil paigas plaan B, sellega saab ka edasi minna. Mõned päevad hiljem…oooooot….äkki ikkagi saame ellu viima plaani A 😀

See on lühikokkuvõte meie lõppevast nädalast. Meile tüüpiliselt juhtus jälle see, et olles juba oma mõtted saanud ritta ja enda arvates ägeda idee kokku pannud, siis tulevad päevavalgele probleemid ning asjad tuleb kiirelt taas ümber mängida.

Saime esmaspäeval oma uue kontori ruumid kätte ja selgus, et üks ruum oli palju kehvemas olukorras kui esialgu arvasime. Selle teadmisega koos tuli peale üsna must masendus, ent Vahur mõtles sellele päevale järgnenud ööl välja juba uue plaani ja tundus, et saab edasi minna. Õnneks selgus nädala peale, et seda kehvas seisus ruumi on võimalik siiski korda teha ja sihtotstarbeliselt kasutama hakata, lihtsalt aega kulub. Hetkel tundub, et asjalood on siis nii, et peale vanavanemate päeva nädalat kolime me uutesse ruumidesse plaan B järgi, aga seal hakkame sättima, et ellu viia siiski plaan A. Õnneks on tähestikus veel ohtralt tähti, sest me oleme juba harjunud, et plaanid on selleks, et neid kiirelt muuta.

Eile oli meil uutes ruumides perekondlik hoogtööpäev ning nüüd on üldilme juba palju parem ning isegi mina suudan plaanitavat visooni veidi näha 🙂

Nagu eelmine nädal kirjutasin, siis kolmapäeval liitus meie tiimiga uus liige – Riina. Eks need alguse päevad ning nädalad on keerulised nii õppijale, aga ka mulle endale. Mõni asi on mul aastatega nii pähe kulunud, et teen toiminguid juba automaatselt ja kui siis peab seletama ning õpetama, siis võib hoopis tekkida mälulünk ja ei oska midagi teha. Muideks täiesti reaalne juhtum lõppenud nädalast. Ühe tööetapi klahvikombinatsioon oli ühel hetkel mu peast nagu tina tuhka pühitud ja pidin Vahurile helistama ning küsima, mis nupud olid, et saada soovitud tulemus 😀 Ilmselt on üheks põhjuseks ka kasvav väsimusefoon. Aga elan endiselt lootuses, et ühel päeval saan (kasvõi ühe päeva) puhata.

Nüüd aga astume vanavanemate päevale vastu ja meie uus kolleeg saab kindlasti juba esimese kogemuse, kuidas tähtpäevade nädalal on toimetada. Samas on need nädalad alati parimad õpetajad olnud.

Eks nädala pärast annan Teile teada, kuidas meil kulgeb.

Naudime saabuvat sügist ning püsime ikka terved!

Piret