Lugusid “objektilt”

Lõppenud nädalal toimetasime uutes kontoriruumides igapäevaselt suisa mitmes vahetuses. Lisaks loomulikult veel igapäevane töö ja muud toimetused. Oleme väsinud, aga õnneks lõpp on juba (põhimõtteliselt) käe ulatuses.

Kuna postituse pealkiri lubab lugusid, siis siit tulevad mõned paremad palad sellest nädalast.

Lugu 1

Hakkasime esmaspäeva õhtul ca 18.30 ajal ruumides värvima. Mina rullisin seinu, Vahur lagesid. Läks veidi aega mööda ja kuulsime, et keegi koputab. Kui Vahur ukse avas, siis langes talle kaela tõeline (naabri)naise pahameel. Tekst umbes selline: mis asja te siin müristate ja mürgeldate. Ma tahan peale tööpäeva rahulikult puhata ja teie ei lase mul seda teha.

Möhhhhhh………miiiiiiida……ahhhhhhhhhh?

Kui proua peaks antud postitust lugema, siis eelinfona anname teada, et samasse ruumi tuleb meil tikkimismasin…

Lugu 2

Möödunud nädalal algas töö ruumis, mille seisukord oli, võtmeid kätte saades, suurim pettumus. Plaanitava laoruumi põrand oli nii “heas” seisukorras, et meie töömees Jaanus viskas seda lumelabidaga kärru. Vahuri poolt kärusse visatud põranda kandetala aga murdus sinna maandudes lihtsalt tükkideks. Jaanus nentis (oma töökogemusest lähtuvalt), et tavaliselt vanades majades töid tehes kooruvad välja riigikordadele vastavad kihid, aga meie laopõrand on selline pudru ja kapsad, et üldse ei saa aru, millal, mida ning MIKS on tehtud. Mitte küll õigeks ajaks, aga täna on siiski lootust, et praeguse aastanumbri sees saame me endale ka lao (millel on korralikud seinad ning põrand).

Seosas elektriga on meil ka ohralt lugusid, ent need on Vahuri lood, mina ei jaga neist kohe mitte midagi. Aga sellele olen viimaste nädalate jooksul taas kinnitust saanud, et mul on kuldsete kätega abikaasa 🙂

Arvata on, et järgmisel nädalal postitust ei tule, kuna alates 24-ndast hakkama kohe päris, päris, päriselt kolima ning asju ühest kohast teise üle viima. Püüame olla tublid, et meie Netikingi e-poe tellimused väga ei viibiks. Ent arvata on, et septembri viimastel päevadel peavad meie kallid kliendid oma tellimusi veidi pikemalt ootama, kui nad on harjunud.

Ongi kõik tänaseks.

Ärme siis suuri pidusid ja kogunemise korralda ning püsime ikka terved ning naudime värvilist sügist, mis uuel nädalal ka ametlikult algab.

Piret