t-särk on hea kingitus

T-särk – suvine kingitus

t-särk on hea kingitusT-särk on suurepärane kingiidee igaks puhuks. Eriti sobivad need suvepäevadeks, mil t-särgid on kõige populaarsemad. NetiKink pakub erinevaid t-särke, mis sobivad ideaalselt kingituseks sünnipäevadeks, isadepäevaks, emadepäevaks või lihtsalt mõneks ägedaks ürituseks. Oma disainiga t-särk on hea kingitus nii tavapärastele pidudele kui ka mõnel erilisel sündmusel.

 

NetiKink T-särgipood

NetiKink on internetis tegutsev t-särgipood, mis pakub erinevate trükiste ja suurustega t-särke alates 2009. aastast. Alguses oli t-särkide valmistamine meil pigem väike kõrvaltegevus, kuid täna on t-särgid müügi poolest teisel kohal peale tasside. Viimastel aastatel on NetiKink’i tootevalikusse lisandunud palju valmiskujundusi, mida kliendid on väga hästi vastu võtnud. Võime julgelt öelda, et oleme samal tasemel t-särgipood nagu need, mis asuvad kaubanduskeskustes.

Kiirus on oluline

NetiKink’i jaoks on kiirus väga oluline – suudame enamiku tellimusi valmis teha ja välja saata ühe-kahe tööpäeva jooksul. Suuremate tellimuste puhul võib tellimuse täitmine võtta veidi kauem aega, kuid anname endast alati parima, et klient saaks minimaalse ajaga maksimaalse tulemuse (st. suurepärase toote/tooted).

T-särkide valik

Enamik NetiKink’i pakutavatest mudelitest on kohe saadaval. Mitte väga kiiretel aegadel on üldiselt rusikareegel, et kui hommikul on sinu t-särgi tellimus nende e-poes ning tasutud, siis pealelõunal saab see ka valmis ja läheb teele. Või siis saab selle kätte nende Keilas asuvast poest. mis tegutseb koos Mia24.ee e-poega.

Trükkimine erinevatele toodetele

Lisaks t-särkidele trükime ka pusadele, beebi bodydele, fliisidele. Samuti on võimalik trükkida näiteks nokamütsidele. Lisaks sellele veel suurel hulgal erinevatele tassidele ja paljudele teistele toodetele. NetiKink on tegutsenud juba üle 10 aasta ning selle ajaga on tulnud kogemusi ja lisaks on arenenud ka meie tehnika ja tehnoloogiad, mida kasutame. Tänapäeval suudame klientidele pakkuda väga erilisi, keeruka disainiga t-särke, mis on kenad ning ka vastupidavad.

T-särk lastele

Lastekollektiivides kipuvad riided tihtipeale vahetusse minema või ära kaduma. Selle probleemi saab lihtsasti lahendada, kui kujundada lapsele isikupärane t-särk. Iga laps on rõõmus, kui tal on päris enda pluus, mille sarnast teistel pole. Lisaks on see ka suurepärane lahendus näiteks tervele lasteaia rühmale, laagriseltskonnale jne.

Personaalne t-särk paneb lapse end eriliselt tundma ja suurendab liikumisrõõmu, lisaks sobib see ka asjalikuks kingituseks teistele väikestele särasilmadele.

Laste Sporty T-särk

Laste Sporty t-särkidele trükitakse teie tekst vastupidavas sublimatsioonitrükitehnikas.

Sporty Kids on hingavast materjalist sportiliku lõikega t-särk.

  • 100% polüester
  • T-särgi materjali paksus 140 gr/m2
  • Sobib hästi sportimiseks

Tekst kantakse t-särgile sublimatsiooniga presstrüki meetodil kuni A4 suuruseni. Teil on võimalik valida, kas kiri tuleb ette ja/või taha.

Sublimatsiooni puhul kandub värv materjali sisse ja seoses sellega ei jää t-särgi pinnale tunda mingit. Tekst on materjali sisse kandunud ja on seoses sellega püsiv, nagu kõik teised sublimatsiooni tehnikas valmistatud tooted.

Võimalik on Sporty Kids t-särkidele trükkida ka logosid ja pilte, aga kuna sublimatsioonitrükis pole valget värvi, siis võib särgi enda värv muundada piltide ja logode värvi toone (näiteks võib logo ja/või pildi valge värv asenduda särgi värviga). Kui te kahtlete, kas ja kuidas teie logo või pilt teie valitud särgile jääda võiks, võtke enne nendega kindlasti ühendust.

Kuidas tellida

Tellimiseks vajutage “Kujunda toode” nupule, avanenud aknast valige suurus, särgi värv, trüki värv, trüki font, trüki asukoht (asukohad) ja lisage enda tekstid.

Kui jääte hätta tellimuse esitamisel, siis võtke nendega ühendust ja nad aitavad teil sobiva t-särgi välja valida.

Kingituseks t-särk

NetiKink poest leiate ka palju erinevaid t-särke, mida kingituseks või ka endale võite tellida. Järgnevalt annavad nad ülevaate nende pakutavatest t-särkidest ja nende tegemiseks kasutatud tehnikatest. Lisaks annavad nad ka erinevaid kingiideid, milleks antud t-särke kasutada saab ja milleks neid ka tellitud on.

Fotoga t-särk

NetiKink pakub laias valikus erinevaid fotosärke, nii lühikese kui ka pika varrukaga. Tegu on sublimatsioonitehnikas valmistatud t-särkidega, kus pilt kandub kuuma ja surve mõjul materjali sisse. Seega ei jää särgi pinnale mingit värkihti. Antud t-särgid on kõige vastupidavamad ja pilti sealt enam ära ei saa. Kahjuks on aga trükittehnika iseärasuste tõttu sublimatsioontrükki võimalik teha ainult heledatele materjalidele ja kunstmaterjalile. Seega pakume oma toodete valikus peamiselt valgeid fotosärke, millel mitmel versioonil natuke teisi värve juures. Samas on neil olemas t-särgid nii naistele, meestele kui ka lastele. Kõik nende tootevalikus olevad fotosärgid on kas täielikult polüestrist või polüestri ja puuvilla segust. Enamasti nii, et särgi sisepind on puuvillane ja välispind polüestrist.

Fotoga t-särk spetsiaalse kilega

Kuna sublimatsioontehnikaga saab disainida ainult valgeid kunstmaterjalist t-särke, siis otsisime pikalt võimalust, kuidas saaks ka puuvillastele t-särkidele trükki pakkuda. Meie kindel soov oli, et pakutud kingitused siiski ka kestaksid ja pildid t-särkidelt liiga kiiresti maha ei kuluks. Katsetatud on erinevaid trükivõimalusi ja võimalik, et hiljem lisavad nad neid veel oma tootevalikusse, kuid vastupidavuse poolest on kõige paremad tulemused andnud senini subliflock tehnika. Antud tehnika puhul kantakse teie pilt, mida t-särgile soovite, sublimatsiooni abil spetsiaalsele kilele. Seejärel pressitakse antud kile aga t-särgile.

Kõige paremini sobib antud tehnika erinevate väiksemate piltide (näiteks logod) t-särkidele kandmiseks, kuid loomulikult võib ka suuri pilte t-särgile lasta trükkida. Kuna antud kile pind on sametine, siis ei jää t-särgi pealispinnal olev kiht ebamugav. Antud pind jääb küll tunda t-särgil, kuid tegu on väga õhukese pinnaga, mis ka pealt meenutab pigem riiet.

Presstrükiga t-särk

Lisaks piltidele on võimalik tellida ka lihtsalt erinevate tekstidega ja sloganitega t-särke. Peale tekstide võimaldab presstrükk neil t-särkidele trükkida ka teisi vektor kujutisi, kuid neid antud hetkel poest tellimise vormilt kohe üles laadida ei saa. Kui teid huvitab mõni enda kujundus, siis saatke see e-mailile ja vaatame, millise tehnikaga kõige parema ja lahedama t-särgi saaks valmis teha. Presstrükiga saame hetkel t-särkidele panna paljudes erivärvides tekste. Kui teil on mõni hea slogan mõte, siis saab meie kaudu lihtsalt ja kiirelt tellida lahedaid t-särke kingituseks.

Kingiideed

Järgnevalt ka mõned kingiideed, kuidas nende poolt pakutavaid t-särke kingitustena kasutada. Võib-olla leiate siit just mõne mõtte oma kingiidee täiustamiseks.

  • Sünnipäevaks kingitakse tihti taas mõni fotosärk, kuid hoopis levinum on siin presstrükiga t-särk, millele siis on trükitud kas sünnipäevalise nimi ja tema sünnikuupäev, suurelt tema vanus (näiteks seljale suurelt 30) või taas mõni lahe huud- või kultuslause filmist. Viimase puhul on tellijad tihti saanud inspiratsiooni internetist kasutades erinevaid otsinguid.
  • Isadepäevaks ja emadepäevaks kingitakse nii fotoga t-särke kui ka presstrükiga t-särke. Fotoga t-särkidele laste piltidele võib lisada veel ka mõne huvitava teksti – näiteks “Parim isa”, “Lahe ema” või ka midagi muud. Siinkohal laske fantaasial lennata. Presstrükiga t-särkidele võib trükkida isade või emade nimedega, laste nimedega või hoopis mõne huvitava sloganiga.
  • Reklaamkingituseks tellitakse tihti erinevate logodega presstrükiga või siis tihti ka subliflock tehnikaga t-särke. Peamiselt siis ettevõtte logodega. Mitmed ettevõtted tellivad kõigile töötajatele ühtsed särgid, mis näitab ühist meeskonnavaimu ja hoolivust töötajate suhtes. Suviti hoogustub alati ka taoliste t-särkide tellimine erinevateks ühisüritusteks ja firmaüritusteks. Näiteks ettevõtte suve- või spordipäevad, erinevad koosviibimised partneritega, kliendipäevad jne. Tihti tellitakse lisaks ettevõtte logole juurde ka töötaja või partneri nimi.
  • Muudeks üritusteks tellitakse samuti järjest rohkem erinevaid t-särke. Näiteks poissmeesteõhtuks, tüdrukuteõhtuks, pulmapeoks, spordipeoks, suguvõsa suvepäevadeks, lasteaia rühma võimlemistundideks, spordimeeskonnale, nende fännidele, sõpruskondadele ja paljudeks teisteks üritusteks ning seltskondade tarbeks. Sellisel juhul on teil võimalik ühisüritus veelgi paremini korraldada, sest ühine riietus mõjub alati ühendavalt ja võib olla kindel, et planeeritud üritus läheb kindlasti korda.

NetiKink pakub t-särke naistele, meestele, lastele, pika varrukaga, lühikese varrukaga ning kõike neid paljudes eri toonides ning materjalides.

NetiKink – t-särgipood internetist, siit leiate suurel hulgal võimalusi kingitusteks