Pusa mehele

Telli pusa, kasutades oma pilti või teksti

Pusa meheleNetiKingis oleme kogenud selles, mis puudutab erinevaid pusade trükkimise vorme. Meie kasutusel olevad tehnikad võimaldavad trükkimist nii sublimatsioon- kui ka lasertehnoloogia abil, samuti kasutame traditsioonilisemat presstrükki. Kõik meie trükkimis lahendused on kõrgeima kvaliteediga ja kestavad kaua. Valime iga pusa trükkimiseks just selleks otstarbeks parima meetodi, et saavutada parim võimalik tulemus. Saate tellida trükiga pusa mugavalt meie kodulehelt ja lasta saata see sobivasse pakiautomaati. Lisaks sellele saate valida meie laia valmiskujundusega pusade seast ja kohandada ka neid oma soovide järgi.

Meil on pikaajalised kogemused pusade trükkimisel ja valmistamisel ning teeme kõik, et saaksid täpselt sellise pusa, nagu ette kujutasid. Kui teie ootused ei täitu, on meil hea ja lihtne tagastussüsteem.

Pusad meestele

NetiKink pakub suurepärast valikut neile, kes otsivad oma mehele erilist kingitust mõneks tähtpäevaks. Teil on võimalus luua oma mehele tema soovidele vastav pusa, mis jääb tema garderoobi alustalaks veel paljudeks aastateks.Võite leida meie valmis olevate kujunduste seast juba mõne eriti ägeda kingiidee mehele, kuid võite lasta ka täiesti uue ja erilise disaini koostada. Seega, kui otsite kingitust oma mehele, siis tellige oma disainiga pusa NetiKinkist.