Suur fotokruus – tõeliselt suurele kohvisõbrale

Väga suur fotokruus on hea kingitus

Suur fotokruus on hea kingitus töökaaslaselePikka aega oli meie kõige suuremaks fotokruusiks, mida pakkusime ca 400ml suurusega kruusid. Sellest suuremad olid juba kuju poolest rohkem õllekannude moodi ja lihtsalt kohvikruusiks nad hästi tõesti ei sobinud. Kuid nüüd on meie tootevalik taas laienenud. Meie toodete seas on täiesti tavalise fotokruusi välimusega väga suur kruus – lausa 550ml suurune. Sinna annab ikka kohvi sisse panna ja kui see kruus veel laheda ja omapärase teksti ja pildiga varustada, siis on tähelepanu kontoris kindlasti tagatud! Kuid kui teile meeldib ka kodus palju kohvi (või miks mitte ka teed) juua, siis võite ka koju enda nimelise kruusi tellida. Kuid kontoris peaks igal suuremal kohvisõbral siiski kindlasti olema oma nimeline kruus – või siis kurja koera pildiga kruus, et keegi ei näpiks seda ja enda kohvi sinna sisse ei valaks.

Või miks ka mitte heale äripartnerile teha suurepärane üllatus kingitus – vaadake välja mõni lahe pilt, mille olete saanud äripartnerist mõnel üritusel teha ja laske see fotokruusile trükkida. Selline kingitus tõmbab palju enam tähelepanu, kui lihtsalt tavaline logoga kruus. Ja lisaks tugevdate sellise ärikingitusega ka oma sidemeid partneriga, sest ta näeb, et olete rohkem vaeva näinud.

Suure fotokruusi maht on 550 ml, kruusi kõrgus on 11cm ja läbimõõt 10cm. Pilt kantakse tassile vastupidavas sublimatsioonitrükitehnikas. Soovitame fotokruusi siiski pesta käsitsi. Pildi võib trükkida kas vasakule, paremale või tassi keskele. Pilt paremal tähendab, et tassi paremas käes hoides jääb pilt väljapoole. Tehnoloogilistest iseärasustest tingitult ei saa me teie kujundust trükkida kogu tassi ulatuses, maksimaalne trükikõrgus on 9cm.

Suure fotokruusi saate tellida siit.

Teie valite kingituse – ja meie teeme selle valmis. Nii lihtne see ongi!

NetiKink – kingitused internetist