Miks valida sõbrapäevakingitused Netikingist?

Miks valida sõbrapäevakingitused Netikingist?

Aga eks ikka selle pärast, et meie teeme sinu sõbra tuju heaks. Netikingi salong on juba palju aastaid aidanud inimesi kingituste valimisel ja koos on valminud väga ägedad üllatused.Kingitused internetist - NetiKink
Meil on head tooted, suur valik, professionaalsed töötajad, kvaliteetsed töömasinad ja mis kõige tähtsam – meile meeldib see töö ja seepärast pakume oma klientidele suurima rõõmuga kingitusi, mis loovad häid emotsioone ja mälestusi.
Tule vali oma sõbrapäevakingitus meie poest ja võid olla kindel, et su sõber saab suurepärase kingielamuse!

NetiKink – Keila kingituste pood

NetiKink kingituste e-pood KeilasKeilas on üks vahva kauplus, mille ruumides tegutseb tegelikult kaks väga erineva valdkonnaga poekest. Nimelt on omale ühise hubase pesa leidnud Tee- ja kohvipood ning NetiKingi kingituste salong. Millega seal kaupluses siis tegeletakse? Ühe osana sellest ettevõtmisest võtab oma alla NetiKingi salong, mis on internetipõhine kingitustepood ehk üks suurimaid kliendi soovide järgi tooteid valmistav e-pood Eestis. Netikingi toodete seas on laias valikus kaupu fototassidest t-särkideni, tooteid on igale vanusele ja igale maitsele. Olgu selleks isadepäevaks fotokruus või vanaemale tikandiga saunalina. Kõik tooted valmistatakse kohapeal! Kokku on e-poes üle 300 tooteartikli ja valik täieneb pidevalt.
Eriti toimekas aeg NetiKingi kollektiivile on erinevad pühad ja tähtpäevad nagu näiteks isadepäev, jõulud ja sõbrapäev.
Lähemalt saad NetiKingi rikkaliku tootevalikuga tutvuda e-poe, aadressil www.netikink.eu

Kõik huvilised on oodatud ka reaalselt Keila kauplusesse kohale tulema, sest seal on võimalik tutvuda näidistega. Poodi kohapeale on oodatud ka need, kel on soov kingile oma foto peale lasta teha. Olgu pilt siis paberkandjal või digitaalsel kujul, tule kohale ja koos on lihtsam otsustada, kuhu ja kuidas kaunis pilt paigutada.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!