Oled veidikene hädas sõbrapäevakingitusega?

Oled veidikene hädas sõbrapäevakingitusega?

Ei ole põhjust, sest Netiningi e-pood on vaid paari hiirekliki kaugusel!Kingitus sõbrapäevaks netikink kingituste e-poest
Jah, tõepoolest, sõbrale kingituse valimine ei pea olema keeruline ning aeganõudev protsess. Tule meie poodi, vaata ringi ja tee oma valik. Anna teada oma soovidest, kuidas saame kingituse lõplikult valmis kujundada ja peagi on kingitus sinu kallile sõbrale sulle lähimas pakiautomaadis.
Luba oma sõbral tunda end täiesti ainulaadsena ja vali sel aastal personaalne kingitus oma heale sõbrale Netikingist!

NetiKink kingituste e-poest

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!