SmartPosti liikumise graafik lähenevatel pühadel

SmartPost on teada andnud oma pakiautomaatide tühjendamise ja täitmise ajad lähenevatel pühadel:

23. detsembril toimub pakiautomaatide täitmine ja tühjendamine tavapäraselt esmaspäevase graafiku alusel.
Täpsem liikumise graafik.

24. detsembril toimub Mandri-Eestis pakiautomaatide täitmine ja tühjendamine erigraafiku alusel. Saaremaale jõuavad 24.detsembril postipakid, mis on saadetud 23. detsembril enne pakiautomaadi tühjendusaega. Hiiumaal sisestatakse 24. detsembril need pakid, mis on saadetud 22. detsembril enne tühjendusaega. 24. detsembril Mandri-
Eestis saadetud pakid jõuavad sihtkohta 26. detsembril ning Saaremaalt ja Hiiumaalt saadetud pakid jõuavad sihtkohta 28. detsembril.

25. detsembril pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist ei toimu. Sellel päeval saadetud pakid jõuavad Mandri-Eestis sihtkohta 27. detsembril.

26. detsembril toimub Mandri-Eestis pakiautomaatide täitmine ja tühjendamine pühapäevase graafiku alusel. 26. detsembril saadetud pakid jõuavad Mandri-Eestis sihtkohta

27. detsembril. Hiiumaal ja Saaremaal transporti ei toimu.

31. detsembril toimub pakiautomaatide täitmine ja tühjendamine erigraafiku alusel. Sel päeval enne pakiautomaadi tühjendamist saadetud pakid jõuavad Mandri-Eestis sihtkohta 2. jaanuaril. Saartele saadetud pakid jõuavad sihtkohta 3. jaanuaril.

1. jaanuaril pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist ei toimu. Sel päeval saadetud pakid jõuavad sihtkohta 3. jaanuaril.

2. jaanuaril toimub pakiautomaatide täitmine ja tühjendamine pühapäevase graafiku alusel.

Palume sellega oma tellimustel ka arvestada. Ühtlasi palume nüüd juba arvestada ka võimalike viivitustega pakkide kohale toimetamisel, sest mitmel pool on pakkide kohale jõudmine päeva/kahe võrra hilinenud, kuna pakiautomaadid on lihtsalt täis ja kullerid ei saa uusi pakke sisestada.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

Lisaks tavapärastele kingitustele on NetiKink kaudu võimalik Teil tellida ka soodsalt reklaamkingitusi väikefirmadele. Oleme keskendunud just väikestele kogustele ja nii on võimalik ka väikestel firmadel piiratud vahenditega oma partneritele head muljet jätta.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.
Kingitused internetist – NetiKink