Jõulukuu on alanud

Jõulukingitused NetiKink e-poest

Fotokruusid ja muud fotomeened ja kingitused NetiKink poestJa ongi käes selle aasta viimane kuu – detsember, mis enamusele seostub ka jõuludega. Läbi aegade oleme detsembris oma klientidele ikka erinevaid jõulukinke valmistanud ja ega ka see aasta ei erine teistest. Tublid on olnud need tellijad, kes oma jõuluostud on juba ära teinud. Teistele huvilistele tahaks aga kindlasti meelde tuletada, et lisaks meie poolsele toodete valmistamisele kulub aega ka transpordile. Näiteks Eesti Post kutsub juba praegu kliente üles oma jõuluostud ära tegema, et nad jõuaks need õigel ajal kohale toimetada. SmartPost vastavate teadetega veel kaasa pole läinud. Kes soovib aga oma jõulukingid õigel ajal kätte saada, siis soovitame kindlasti lähimate nädalate jooksul oma tellimused ära esitada. Meie laoseisud on taas täienenud ja nii on Teil võimalik tellida ka taas neid tooteid, mis vahepeal isadepäeval otsa said. Näiteks on taas saadaval kogu värvivalik erinevatest trükitavatest saunalinadest, musta sisu ja musta sangaga suured fotokruusid ja palju muud.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

Lisaks tavapärastele kingitustele on NetiKink kaudu võimalik Teil tellida ka soodsalt reklaamkingitusi väikefirmadele. Oleme keskendunud just väikestele kogustele ja nii on võimalik ka väikestel firmadel piiratud vahenditega oma partneritele head muljet jätta.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.
Kingitused internetist – NetiKink