Kingitus lapse sünni puhul

Sinu enda tekstiga või pildiga beebi body on hea kingitus

Lapse sünd on alati rõõmustav sündmus ja seda tuleks tähistada erilise ja tähendusrikka kingitusega. Üks suurepärane kingitus lapse sünni puhul on sinu enda valitud tekstiga beebi body. See on suurepärane võimalus lisada kingitusele isikupärane hõng, sest saad valida konkreetse sõnumi või kujunduse, mis meenutab seda erilist sündmust. Või muudab selle beebi kõigi teiste seas hoopis erilisemaks.
Näiteks võite valida body body sõnumi “Tere tulemast maailma, väike ime”. Selline kingitus on kindlasti iga uue lapsevanema lemmik ja jjäädvustab selle meeldiva hetke pikkadeks aastateks.
Võite valida ka body, mille kujundus kajastab vanemate hobisid või huvisid. Näiteks kui vanemad on innukad muusikasõbrad, siis võite valida muusikalise kujundusega bodi, millel on kirjas “Tere tulemast maailma, väike muusik”.
Lõpuks võite valida ka peenema disainiga body, mis peegeldab vanemate stiili. Nii võite lasta valmistada elegantse disainiga body, millel on kirjas “Welcome to the World, Little Angel” (Tere tulemast maailma, väike ingel). Lisaks lihtsalt kirjadele on võimalik lasta ka pilt bodyle trükkida. Ka mõni huvitav pilt teeb kindlasti antud lapse riideeseme palju erilisemaks.
Ükskõik, millise kingituse te valite, tikitud saunalina või beebi body on see kindlasti iga uue lapsevanema lemmik ning see kingitus on alati meeldetuletus erilisest sündmusest. Seega, kui otsite vastsündinule ainulaadset ja tähendusrikast kingitust, siis tikitud saunalina või beebi body on ideaalne valik.

Vaata erilisi beebi bodysid meie e-poes