Rahvusvaheline naerupäev

Iga aasta esimene maikuu pühapäev on kuulutatud ülemaailmseks naerupäevaks

Naerupäeva missiooniks on : „Hea tervis, rõõm ja rahu läbi naeru”. Naerupäeval naeravad tuhanded inimesed koos. Naer on võimas emotsioon muutmaks inimesi ja kogu maailma rahumeelsemaks ja positiivsemaks. Naer on universaalne keel, mis ühendab inimesi. Naer loob silla inimeste vahel ja muudab maailma paremaks.Ülemaailmsele naerupäevale pani aluse 1998.a. Dr. Madan Kataria , naerujooga liikumise looja. Esimene ülemaailmne naerupäev toimus  Mumbais 11. jaanuaril 1998.  aastal.  12 000 kohalike ja välismaiste naeruklubide liiget ühinesid meganaerusessiooniks. Esimene naerupäev väljaspool Indiat „Happy-Demic” toimus 9. jaanuaril 2000.a. Taani pealinnas Kopenhaagenis. Rohkem kui 10 000 inimest kogunesid Raekoja platsi naerma –see sündmus jõudis ka Quinessi rekordite raamatusse.

Levinud kombe kohaselt tähistakse Ülemaailmset Naerupäeva kogunemisega suurtele väljakutele, parkidesse või auditooriumidesse. Indias korraldavad inimesed rahumarsse, kandes loosungeid ja plakateid sõnumitega „Maailma rahu naeru kaudu“, „Kogu maailm on üks perekond“, „Naera elu nimel“, „Naer on keeleülene“, „Ho, Ho, Ha, Ha, Ha“, „Naera ja pane teised naerma“, „Naer – positiivne energia“, „Ühine naeruklubiga – see on tasuta!“, „Mulle meeldib naerda“ jne. Rahumarsi ajal skandeerivad kõik koos „Ho, Ho, Ha, Ha, Ha“, plaksutavad käsi ja tantsivad. Aeg-ajalt peatutakse ning tehakse naerujooga harjutusi (tervitusnaer, n.ö. mobiiltelefoninaer, n.ö. piimakokteilinaer jne). Marsi lõppedes kogunetakse lavale või poodiumile, kus naeruklubide juhid viivad läbi 10 minutilise naerusessiooni, millele järgneb Dr. Kataria maailmarahu sõnumi ettelugemine. Peale seda jätkub mitmekesine meelelahutusprogramm, mis koosneb muusikast, tantsimisest ja naermisvõistlustest. Võistelda võib erinevatele tiitlitele, näiteks parim naerja nii meeste ja naiste kui ka eakate ning laste arvestuses. Võitjaks saab võistleja, kes naerab kõige nakatavamalt, loomulikumalt ja pingevabamalt. Naerupäeva tähistatakse aktiivselt ka Eestis, kus on asutatud mitu naeruklubi( tuntuim on Tartu Naeruklubi) ja olemas on mitu naerukoolitajat.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!