NetiKink soovib head isadepäeva

Head isadepäeva

Isadepäevaks kingitused NetiKink e-poestNetiKink meeskond soovib kõigile meie praegustele ja tulevastele klientidele, isadele ja vanaisadele head isadepäeva. Isadepäev on püha, millega märgitakse ära meeste roll laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele. Eestis peetakse isadepäeva novembrikuu teisel pühapäeval – ehk täna.

Viimane nädal oli väga raske, sest kõik soovisid oma tellimusi ikka pühapäevaks kätte saada. Mitmete toodete puhul tekkis lõpuks ka probleem sellega, et nad said lihtsalt meilt laost otsa. Väga populaarseks osutusid erinevad piltidega saunalinad ja suured värvilise sangaga fotokruusid. Ka kõige tavalisemaid fotokruuse telliti nii palju, et olime tõsiselt üllatunud ja lõpus vaatasime juba murelikult, et kas ka nende laos olevast kogusest jätkub.

Tööpäevad kujunesid sellel nädalal oluliselt pikemaks, kui tavaliselt, kuid lõpuks suutsime siiski kõik ka reedel tehtud tellimused reedel teele panna. Kui tavaliselt on meie järjekord tellimuste teostamisele olnud selline, et enne lõunat tehtud tellimus saadetakse välja samal päeval, siis viimasel nädalal oli tellimusi nii palju, et suutsime tellimused üldjuhul valmis teha ja välja saata järgmisel päeval.

Kuid kes mõtleb juba jõulude peale ja soovib ka jõulukingitused NetiKink kingituste e-poest tellida, siis ei tasu muretseda laoseisude pärast. Nimelt tellime taas oma tarnijatelt kaupa juurde juba lähipäevadel ja varsti on taas enamus vahepeal otsa lõppenud tooteid saadaval. Ka on taas saadaval fotokristallid, mille valmistamisest ajutiselt isadepäevaks loobusime, sest nende valmistamine oleks võtnud liiga palju aega.

NetiKink e-pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Kingitused internetist – NetiKink