Jõulud lähenemas ja NetiKink tootekataloog taas täienemas

Jõulukingitused NetiKink e-poest

Jõulukingitused internetist - NetiKinkJõulud on taas lähenemas ja paljudel kindlasti soov oma lähedastele mõni huvitav ja ainulaadne kingitus teha. Fotomeened on selles osas väga huvitavad ja universaalsed lahendused, mis võimaldavad kergesti ja paljudel juhtudel ka soodsalt meeldejääva jõulukingi luua. Kuigi seoses isadepäevaga said mitmed tooted laost otsa, siis nüüdseks on tellimused juba teel ja laoseisud peaksid täienema juba selle nädala lõpus või järgmise nädala alguses. Hetkel me uusi tooteid palju planeerinud ei ole, kuid mõne jõuluüllatuse suudame siiski oma klientideni tuua. Kuid taas tuletame oma uutele ja vanadele klientidele meelde, et ärge jätke oma ostude tegemist viimasele minutile.

Lisaks soovime tänada kõiki neid kliente, kes oma ostude kohta ka tagasiside jätavad. Kui Te pole ka mingi asjaga rahul ja sellest tagasisides teada annate, siis üritame Teiega ka ühendust võtta ja lahendust leida. Kuid samuti saame tagasiside abil ka toodete kirjeldusi parandada ja täiendada. Iga tagasiside on alati meie töötajate poolt kindlasti läbi loetud ja kui see nõuab reageerimist, siis seda ka teeme.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt, kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures.

Lusikaga fotokruusid NetiKink e-poest on huvitavad ja praktilised kingitusedPraktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

Lisaks tavapärastele kingitustele on NetiKink kaudu võimalik Teil tellida ka soodsalt reklaamkingitusi väikefirmadele. Oleme keskendunud just väikestele kogustele ja nii on võimalik ka väikestel firmadel piiratud vahenditega oma partneritele head muljet jätta.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Kingitused internetist – NetiKink