NetiKink pakub kingitusi koostöös mia24.ee ja kuumadjoogid.eu poodidega

Kingitused kingitustega

NetiKink pakub sellel suvel teatud toodetele lisaks kingitusi koostöös mia24.ee ja kuumadjoogid.eu poodidega. Nimelt saate teatud toodete tellimisega kaasa ka kingituse kas siis Mia24.ee või kuumadjoogid.eu poe poolt. Kingitus pannakse kohe Teie tellimusega kaasa meie e-poest.

Koostöös kuumadjoogid.eu poega saate kuni augusti lõpuni iga fotokruusi, tassi või termostassi tellimisel endale kaasa ühe paki (2g) Fotokruusidega saate kaasa kingituseT’amore teed (üks pakk iga fotokruusi või termostassiga). Kui tellite vähemalt neli fotokruusi või termostassi, siis saate kaasa lisaks ka ühe karbi Bradley’s Classic paki teed (10×1,75g). Kuid kui tellite ühe meie kahest või neljast kruusist koosneva fotokruuside torni, siis saate kaasa ühe karbi  (75g) Urban Teagarden teed. Tegu on kvaliteetsete teedega, mida kindlasti soovitame.

Meie fotokruusid leiate fotokruuside kategooriast, kuid loomulikult laieneb kampaania ka värvimuutvatele fotokruusidele (Magic Mug) ja ka erinevate taustadega fotokruusidele. Lisaks ka erinevatele termostassidele ja metallist kruusidele.

Koostöös mia24.ee e-poega saate iga saunalinaga (või ka kahe käterätikuga) kaasa õrna aroomiga (vanilje või jogurti) juuksemaski kuivadele, töödeldud juustele. Sisaldab toitvaid nisuproteiine, pantenooli, UV-kaitset, glütseriini ja juukseid pehmendavaid komponente. Juuksed jäävad säravad, terved, pehmed ja kergesti kammitavad.

Erinevad saunalinad ja käterätikud leiate meie poe vastavas kategooriast. Teil on võimalik tellida nii tikanditega saunalinasid või käterätikuid kuid samuti ka spetsiaalse trükiga rätikuid. Kampaania kehtib kõigile saunalinadele ja käterätikutele, mis NetiKink poes saadaval on.

Kuid see ei ole veel kõik – tellides ka muid tooteid NetiKink e-poest saate tellimuse kinnituse e-mailiga endale ka spetsiaalse sooduskupongi, mille abil saate soodsamalt oste sooritada nii Mia24.ee kui ka kuumadjoogid.eu poodides

Kampaania algab 27.06.2013 ja lõppeb 31.08.2013

E-poodidest

Kingitused NetiKink ja Mia24.ee poestMia24.ee on kiire ja mugav ostukeskkond, kust leiad rikkaliku valiku kvaliteetseid ilutooteid tuntud ja hinnatud tootjatelt. Mia24.ee’s on müügil ainult aus kaup! Kogu sortiment pärineb Eesti ametlikelt maaletoojatelt. Mitmete kaubamärkide puhul on Mia24.ee ainus ametlik edasimüüja Eesti veebikeskkonnas (nt Kemoni kaubamärgid Actyva, Hair Manya, AND).

Kingitused NetiKink ja kuumadjoogid.eu abilkuumadjoogid.eu esindab Eestis Hollandi firma Axxent Masters in Tea BV tee kaubamärke : Sunleaf, Tea Of Life, Tea Delight, Urban Teagarden, Legends , T amore, Bedford´s High Tea, Bradley´s , Orient Sunset , CupCake Tea ja kohvi kaubamärke : Axxento, Tresoro, Espresso Tradizione Italiano ja Metropol . kuumadjoogid.eu veebipoest saate kiiresti ja lihtsalt täiendada enda tee ja kohvi varusid.

NetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Füüsiline kontor asub meil küll Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Ja nüüd suvel saate veel paljude toodetega kaasa kingituse!

Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta siit.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/