NetiKink lõpetas lasergraveeritud fotokristallide müügi

KIngitused internetist - NetiKinkProbleemid NetiKink poe partneriga

Aasta algusest olid meie poes müügil spetsiaalsed lasergraveeritud kristallid – antud tooteid pakkusime koos partneriga, kellele tellimused edastasime ja kes tooted valmis tegi ja meile edastas. Koostöö sujus senini ja meile tulnud laserkristallide tellimused saatsime edasi ja üldjuhul oli kas samal või järgneval tööpäeval ka töö valmis. Kuid siiski sattusime meie nüüd väga ebameeldivasse olukorda. Nimelt selgus, et partneril on ainult üks inimene, kes graveerimismasinat käsitleda oskab ja see inimene läks nüüd puhkusele. Meile sellest aga midagi ei teatatud. Nii jäime vähemalt ühe inimese suhtes väga ebameeldivasse olukorda, sest tema tellis meilt graveeritud kristalli, kuid meie hetkel antud toodet enne kahte nädalat edasi saata ei saa. See on vastuolus meie poliitikaga, kus üritame kõik tellitud kingitused juba paari päevaga välja saata. Ja kui meil ka mingi osa tehnikast läheb hooldusesse, siis lülitame vastavad tooted üldse poes välja või paneme vastavad hoiatused lehele.

Praegusel hetkel ei ole me langetanud veel otsust, kas me jätkame augustis lasergraveeritud kristallide müüki või ei. Meie jaoks on kõige olulisem, et kliendid saaksid oma tellitud fotomeened õigeks ajaks kätte ja seda ka kõige kiirematel aegadel. Kuid müües oma poes teiste ettevõtete kaupa me seda tagada ei suuda.

Kingitused internetist – NetiKink

NetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Füüsiline kontor asub meilKingitus või kingitused internetist - NetiKink Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse oma tellimusele järgi tulla.

Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Need tooted sobivad kingituseks nii sünnipäevaks, isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks.

Ja nüüd suvel saate veel paljude toodetega kaasa kingituse!
Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta siit.
Teie NetiKink meeskond
Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/