Netikingi nädala toimetused

Käes on väga toimekas periood

NetiKingi kontoris on kibekiired tööpäevad. Emadepäeva tellimuste valmistamine on saanud  mõnusa tempoka hoo. Valmib rohkesti kruuse, puslesid, särke, tikitavaid tooteid, termostasse, külmkapimagneteid ja palju muid põnevaid kingitusi. Ka lasteaiad ja koolid valmistuvad usinalt aasta lõpetamiseks ning sellel nädalal  saime valmistada suurtes kogustes tasse ja sussikotte.

Kuigi hetkel  on meil väga kibekiired ajad, leidis meie tubli meister aega ka tikkimismasinat väheke timmida. Mõni aeg tagasi koolitusel õpitu saab kõik tasapisi praktikas rakendatud. Suveootus on samuti hakanud hinge pugema ning T-särkide tellimine on järjest enam kasvamas. T-särke tellitakse nii sportimiseks, erinevate üritusteks-näiteks poissmeeste-ja tüdrukuteõhtuks ning firmaüritusteks.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!