NetiKingi nädala tegemised!

 Nädal mis mõõdus lõpukinkide lainel

Koolilõpu hooaeg on käimas täistuuridel. Valmistame usinalt nii lõpetajatele kui õpetajatele kingitusi. Soojad ja armsad tänutunded õpetajatele  realiseeritakse väga erinevatel toodetel-on tõsiselt tore näha lendlevaid ideid ning kauneid mõtteid, valides kingitust oma kallitele õpetajatele ning kooli lõpetavatele noortele. Soe ja hea tunne, mis tekib kingitusega kaasa antud erilisest soovist, toob kingisaajale alati meelde kinkija ning tema poolt edasi antud südamlikud emotsioonid. Ja need armsad emotsioonid jäävad nii õpetatele kui koolilõpetajatele  südamesse igaveseks. Aeg kaob ja mälestused hääbuvad, kuid emotsionaalse väärtusega kingitus jääb südamesse igavekseks!

Meie Keila kauplus-salongis on käimas samuti vilgas kingituste komplekteerimine ja pakkimine. Meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad kaupluses välja valida igale ühele sobivad tooted ning pakendavad kingitused kaunitesse pakenditesse, mis on valmis kinkimiseks. Sellel nädalal saime valmistada väga suure tellimuse kingitusi koolilõpetajatele. Lisaks suurematele tellimustele pöördutakse ka väiksemate kingisoovide puhul meie poole ning oleme oma tootevalikust alati leidnud just selle õige ja sobiva kingituse. Isikupärane lähenemine igale kliendile ja kingisaajale on see, mis toob alati meie armsad kliendid meie juurde tagasi.

Lisaks valmisid sellel nädalal veel vahvad särgid poissmeesteõhtuks ning väga omapärase pulmakutsed, mis said tehtud pusledena- peaks ütlema, et tegemist on väga omapärase lahendusega, mis kindlasti jääb igale kutse saajale meelde pikaks ajaks oma erilisuse tõttu. Ning lisaks valmib ka suures koguses reklaamkingitusi nii uutele kui ka meie pikaaegsetele koostööpartneritele.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!