Netikingi nädala tegemised!

NetiKingi meeskond tagasi töölainel!

See nädal on lennanud väga kiirelt nobedas töörütmis. Meie meister asus nädala alguses usinalt täitma kõiki tellimusi, mis puhkusenädalal oli esitatud. Seega, tikkimismasin sai mitu päeva järjest korralikult töötada ning niisamuti ka kõik pressid.  Täna on tikkimismasinal tähtpäev, nimelt on täna see päev, kui täpselt aasta tagasi tikkimismasin sai soetatud ja meil töötamist alustas.

See nädal saabus meile suurem tellimus kaupa ning nende hulgas ka mõned täiesti uued tooted. Meilt on palju küsitud kena ja lihtsat puidust karpi ning nüüd on selline karp meil klientide rõõmuks tootevalikus olema. Ilusad puidust karbid on väga laia kasutusvõimalusega kingitused. Igal väikesel tüdrukutirtsul on omajagu juukseaksessuaare ning ehtekesi, mis kõik vajaksid karpi, kus neid hoiustada. Selleks sobib ideaalselt lapse lemmik multifilmitegelasega või mõne muu lemmikpildiga ning nimeline puidust karbikene. Täiskasvanutele saab karbi peale trükkida samamoodi kas pildi või siis mõne kauni luulerea või miks mitte hoopis kena kujundus,  mis sobib kingisaaja koduse interjööriga ning siis saab karpi kasutada nii sisustuselemendina, kui mälestusesemete, kosmeetika vms hoiustamiseks. Üks hästi armas idee, milleks seda kaunist karpi kasutada on beebi esimeste asjade hoiustamiseks, et kunagi see karbikene oma lapsele kinkida. Karbi kaanele võib panna beebi käe-ja jalajäljed ning karbi sisse kõik beebi esimesed armsad esemed-esimesed sokikesed, bodyd, mütsike, ultrahelipilt jne. Te võite kindel olla, et selline mälestusese kord kingituna oma kallile lapsele, on üks tõeliselt hingeliigutav kingitus. Teise täiesti uue tootena on meil nüüd olemas 8GB mälupulk, millele saab nii pildi, kui ka teksti peale trükkida. Tänapäeval vist ei olegi enam väga kedagi, kellel puuduks arvuti vm nutiseade, milles kasutatakse mälupulka. Seega, võite kindel olla, et mälupulk on kingitus, mis ei jää kindlasti riiulile seisma, vaid tegemist on tõesti vajaliku ja praktilise kingitusega. Mälupulgad on väga populaarsed kingitused kooli minevale lapsele ja noorele, nimelise või erilise disainiga mälupulk on isikupärane ja vahva kingitus, mis eristub teiste seast. Mälupulgad sobivad ka ettevõtte reklaakingituseks. Koos logo või ettevõtte nimega, saate kindel olla, et teie ettevõte on pidevalt nähtaval, kuna mälupulka kasutatakse tihedalt- praktilisus ja hea nähtavus ongi kõige olulisemad omadused õnnestunud reklaakingituseks.  Ning lisaks laienes ka magnetite valik kena puidust ovaalse magnetiga. Puidust magnetid on väga vahvad kingitused, mis on võimalik omanäoliseks kujundada niivõrd paljude erinevate tähtpäevade jaoks. Lastele meeldivad erinevate multifilmikangelastega magnetid ning nimelised magnetid. Täiskasvanutele kingitakse vahvate humoorikate lausete või kaunite soovidega magneteid. Ja loomulikult üks kõige populaarsem idee on magnetitel perepildid, mis kingitakse vanematele ja vanavanematele, niiviisi saavad nad iga päev rõõmu tunda oma kallitest lähedastest. Ja ka firmakingitusteks kasutatakse paljumagneteid-ideid teostuseks on tohutult, kasutage kollektiivi fotosid või ettevõtte logo ja tooteid. Pange mängu kogu oma fantaasi ning võite kindel olla, et lõpptulemuseks on üks vahva kingitus, mille üle on igal kingisaajal väga hea meel.

Valige välja sobiv kingitus ja meie kujundame selle Teie kava järgi just selliseks, nagu soovite. Ja kui Teil ei ole veel päris kindlat mõtet, mis kingisaajale rõõmu võiks valmistada siis andke teada ja arutame koos. Tänu meie pikaaegsetele kogemustele jõuame kindlasti ühiselt sobiva lahenduseni. Lõpptulemuseks on kingituseks midagi täiesti ainulaadset!

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!