NetiKingi nädala tegemised

Kibekiire kingihooaeg

Meie meister töötab praegu kibekiirel kiirusel ning usinalt valmib palju erinevaid kingitusi.Kuna kooli lõpupeod on käimas, on ka meil iga päev lisaks tavatellimustele palju ootetööna tellimusi. Eks juhtub vahel igal ühel, et kingiost on jäänud viimasele minutile ning selleks puhuks on väga tore, et meie kliendid pöörduvad meie poole ning koos leiame midagi sobivat ning isikupärast kingituseks. Meie poolne rõõm on suur, et saame inimestele abiks olla ja kõik leiavad midagi, mis on just see, mis neile on sobiv kingitus. Võtke kaasa mõni pilt või mõttetera ning tulge meie Keila kaplus-salongi ja leiame koos Teile kingituse, millega saate need kaunid mõtted ja pildid realiseerida kenaks kingiks.

Sellel nädalal tuli meile ka mitmeid uusi tooteid, peale väikest katsetus on peagi kõik tooted tellimiseks valmis. Väikese eelvaatena saab mainida, et tulemas suureneb puslevalik ning polosärkide valik. Peagi on saadaval valged polosärgid, millele saab pildi ja/või teksti peale trükkida ning värvilised polosärgid, millele võimalik tekst peale trükkida. Vahvate kujundustega polosärkidest on saanud väga populaarsed kingitused ning seda igal aastaajal. Põhjuse peitub selles, et tegemist on isikupärase kingitusega, millist teist ei leidu kellegil.   Kvaliteetne polosärk sobib igapäevaseks kasutamiseks nii kodus, kui kontoris ning lisaks on tegemist ka väga nägusa reklaamkingitusega, millega ettevõte saab oma logo või toodet reklaamida. Disainige ise äge polosärk, pannes mängu kogu oma fantaasia saate isale, vennale, pojale või sõbrale väga laheda kingituse. Polosärk on ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks, mida vahva tekst või lahedam pilt, seda omanäolisem kingitus tuleb.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!