NetiKingi kingitustepoe tegemised!

Liigume tagasi tavapärasele töörütmile peale vanavanemate päeva!

Vanavanemate päev on möödas ning see nädal on meil natukene vaiksemal töölainel läinud. Tegime palju fotokruuse erinevateks tähtpäevadeks, armsaid magneteid ning kauneid fotokive. Meie töötsükkel käibki üldjuhul lainetena ja oleneb see sellest, milline püha on peagi saabumas! Ja tegelikult on nii, et aasta tipphooaeg on meil kohe kohe algamas, sest peagi on tulemas õpetajate päev ning ka isadepäeva kingituste tellimine hakkab peale, millele järgnevad jõulupühad. Meie kõrghooaeg on põhimõtteliselt kohe käes ja on väga tore, et inimesed aegsasti hakkavad erinevate tähtpäevade peale mõtlema ning varakult sobivad kingitused ära tellivad, nii võib tähtpäeva lähenedes olla täiesti mureta.

Lasteaia liikumistunni jaoks t-särgid

Lasteaedades on alanud uus õppeaasta ning sellest tulenevalt algas ka suuremate tellimuste tegemine lasteaiarühma t-särkidele. On juba tavapäraseks saanud, et lastele tellitakse liikumistunni jaoks kogu rühmale ühte värvi t-särgid ning iga laps saab oma särgile peale ka nime. Nii, et vahvaid armsaid nimelisi särke hakkab peagi pressi all usinalt valmima.

Laovarud uuenesid

Peale vanavanemate päeva tegime ka kohe laovarude täienduse, sest riiulid olid jäänud eriti hõredaks. Täna hommikul saime tõeliselt toreda üllatuse, kui tellitud kaup juba kohal oli. Sellel korral oli tarnija tõesti ekstra kiire ning kaup uskumatult kiirelt kohal!

Uus töötaja alustab esmaspäeval

Oleme kontoris kõik väga põnevil, sest esmaspäeval  alustab meil tööd uus töötaja. Tema hakkab töötama meie meistri kõrval ning sellega seoses suureneb ka meie võimekus kingituste valmistamisel. Mida rohkem meid on, seda rohkem me jõuame teha! Soovime uuele töötajale kiiret sisseelamist!

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!