Nädala toode!

Selle nädala toodeteks oleme valinud fotokruusid

Fotorkuusid on meie tootevalikus vaieldamatult kõige populaarsemad tooted. Fotokruuside valik on NetiKingil niivõrd suur, et võtab silme eest lausa kirjuks. Seega, ei maksa kahelda, et meie tootevalikust leiab tõesti igaüks midagi enda jaoks meelepärast. Fotokruusid on ühed universaalsemad kingitused. Nad sobivad hästi kingituseks emadepäevaks, isadepäevaks, jõulukingiks, reklaamkingituseks kui ka paljudeks muudeks juhtudeks. Kui soovite, et kruus oleks erilise efektiga siis tasub kindlasti piiluda NetiKingi värvimuutvate tasside kategooriasse. Kui tassi valada kuum vesi, muutub järk-järgult tassi pinnal olev pilt ja/või tekst nähtavaks. Tegemist on väga laheda efektiga, millega saate kingitusele hästi vahva üllatusmomendi. Sellest kategooriast leiate ka pimedas helendavad fotokruusid. Pimedas helendava aknaga fotokruusiga saate tõsiselt üllatada kingi saajat. Üllatus tuleb välja pimedas, kui tass helendama hakkab. Muidu paistab tassil olev pilt tavalise pildina ja pole absoluutselt aimatav, et fotokruus peidab endas sellist üllatust.

Varsti on käes emadepäev ja tasub hakata mõtlema ema ja vanaema kingituse peale. Fotokruusid on ühed populaarseimad kingitused emadepäevaks. Igal hommikul kui ema või vanaema joob kohvi või teed, saab ta meenutada oma armsaid lähedasi, vaadates pilti ja kauneid soove kruusil- milline võrratult soe ja hea algus igaks päevaks. Parimad kingitused on need, millega kaasneb siiras ning soe emotsioon. Kingitus, millega on kaasa antud kaunid tunded, valmistab teie emale ja vanaemale pikkadeks aastateks rõõmu ning toob  helge ja sooja tunde südamesse.

Valige välja fotokruus ja meie kujundame selle Teie kava järgi just selliseks, nagu soovite. Ja kui Teil ei ole veel päris kindlat mõtet, mis kingituse saajale rõõmu võiks valmistada, siis andke teada ja arutame koos. Tänu meie pikaaegsetele kogemustele jõuame kindlasti ühiselt sobiva lahenduseni. Lõpptulemuseks on kingituseks täiesti ainulaadne fotokruus! Piiluge kindlasti ka meie valmis kujundusega toodete kategooriat, nende hulgas leidub nii armsate soovidega kui ka lahedaid humoorika kujundusega tooteid. Isikupärased kingitused on need, mis jäävad meelde kingisaajale pikaks ajaks. Omanäoline disain eristub teiste seast ning valmistab pikaks ajaks suurt rõõmu. Kinkige oma kallitele lähedastele kauneid ja armsaid emotsioone, sest need jäävad meelde ja soojendavad südant pikka aega.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!