Nädala toode!

Selle nädala toodeteks oleme valinud kodukaupade kategooria

See nädal tasub piiluda NetiKingi kodukaupade kategooriat, sest seal leidub palju praktilisi ja vahvaid kingiideid. Lähenevat emadepäeva silmas pidades leiate sealt kategooriast armsale emale ja vanaemale kingituseks kindlasti midagi praktilist, millele saate anda juurde erilise lisaväärtuse, tehes praktilise ja vajaliku kingituse südantsoojendavaks ning armsaks. Selle jaoks on vaja Teil kaunist pilti ja/või teksti ning edasi saame meie valmistada teile kingituse, mis jääb kingisaajale pikaks ajaks meelde.

Kevade saabudes soovib igaüks tuulutada talvetolmu kodus ning igapäevases kasutuses olevad tooted vajavad uuendamist. Siis on aeg rõõmsad ja värvilised toonid tuua kodusesse interjööri ning erinevad praktilised tooted ongi need, millega anda rõõmsaid värve ja sära kodule juurde. Kaunid vaasid ja küünlahoidjaid on väga kenad aksessuaarid iga kodu interjööri. Need tooted saab kujundada just selliseks, nagu kingisaajale meeldib. Kaunite mustrite ja mõtteterade valik on lõputu, seega tasub siin oma fantaasil lasta kogu töö ära teha ning omanäoline ning teistest eristuv kingitus ongi olemas.

Kokkamishuvilise kingisaaja teeb väga rõõmsaks kui ta saab kingituseks mõne köögis vajamineva eseme – olgu selleks siis lauamatid, lõikelaud, pajalapid või näiteks pajakindad. Saate need ise kujunda, lastes peale trükkida mõne lõbusa pildi ja/või teksti ning humoorikas ja vahva praktiline kingitus ongi olemas. Ja mis peamine, tegemist on kingitusega, mis on kasutuses igapäevaselt ning kingisaaja saab kingitusest ja sellega edastatud sõnumist tunda rõõmu iga päev.

 

Ja kindlasti ei maksa ära unustada hästi igapäevaseid tooteid, mis kannavad väga olulist praktilist rolli.  Siinkohal pean silmas näiteks pritsipudeleid, mis on olemas pea igal lillesõbral või võtmehoidjad, mille vajalikkuses ei kahtle vist mitte keegi  ning miks mitte ka vannitoa aksessuaarid. Neid kõiki ühendab see, et nad on üsna igapäevased vajalikud tooted, mida kasutavad kõik. Küll aga on just neid tooteid võimalik teha eriliseks ja anda neile kaunis ning omanäoline välimus, soojad soovid või humoorikas pilt ja/või tekst juurde. Ja see on see, mis igapäevasest praktilisest kingitusest teebki erilise ja südamliku kingi, millega saab kaasa anda armsaid emotsioone, mis jäävad kingisaajale meelde ja südamesse väga pikaks ajaks.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!