Nädala toimetused!

E-poe uuendus ja uued tooted

Et Teie kingitus oleks täiuslik, lisasime NetiKingi e-poodi uue tootekategooria “lisa kingitus”, millega on Teil võimalus lisada oma tellitud kingitusele juurde tooteid meie Tee-ja Kohvipoe tootevalikust. Oleme sinna koondanud eraldi välja valitud tooted, mille abil kingituse tegemine lapsele, kallimale, emale või isale on hoopis lihtsam. Valikus on mitmeid maitsvaid Ungari firma Stühmer maiustusi, kohvi ja teed ning kodumaist Minna marmelaadi-Minna Sahvri tootevalikusse kuuluvad marja-, puu- ja köögiviljapüreedest käsitööna valmistatud marmelaadikommid, mis ei sisalda säilitus- ega värvaineid ning on gluteenivabad. Lisaks pakume ka pakkimisteenust.  Lisage tavalisele fotokruusile omapärane šokolaad ja/või  kohvi ning teepakk,  laske see meil ilusti tsellofaani pakkida ja nii ei ole Teil muret kingituse pärast. Meie käest saate kätte juba pakitud kingituse, mis on valmis koheseks üleandmiseks kingisaajale. Ja miks mitte kasutada sellist võimalust kui viibite ise kaugel ning ei saa isiklikult kingitus üle anda, saatke juba valmis pakitud kingitus kingisaajale postiga.

See nädal uuenes NetiKingi tootevalik pehmete ja mõnusate vannilinadega, mis on 100% puuvillased ja kapuutsiga. Beebi sünni puhul on alati raske valida midagi nii pisikesele ilmakodanikule kingituseks. Seega, kõige parem kingitus selliseks puhuks ongi alati midagi praktilist ja loomulikult ka armast sest beebi sünd on siiski väga kaunis ja härdust tekitav sündmus. Nii väikesele ilmakodanikule saab kinkida ainult parimatest parimat ja selle tõttu pakume meie 100% puuvillaseid kapuutsiga vannilinu pisikeste beebide jaoks. Kapuutsiga vannilinale on võimalik tikkida nii teksti kui ka motiive, tikkimisniitide värvi-ja kirjastiili valik on  meil väga lai, igaühe soovide jaoks leiab sobiva kombinatsiooni. Kuna kapuutsiga vannilina mõõdud on üsna suured, saab laps kasutada seda vannilina mitmeid aastaid. Ja oma suurte mõõtmete tõttu sobib vannilina ka suuremale lapsele kingituseks, peale saab tikkida mõne motiivi ja kirjutada lapse nime ning väga vahva ja isikupärane kingitus lapsele ongi olemas ja mis peamine, see kingitus teeb lapsele rõõmu alati, kui on vannipäev. Vannilinu on valikus nelja värvitooni.Vannilina mõõdud on 80×110 ning valmistatud on vannilina looduslikust ja hingavavast 100% puuvillast, mis on naha vastu hell ning ei tekita allergiaid. Materjal on valitud, pidades silmas optimaalset vastupidavust, praktilisust ja mugavust. Vannilinal on armas värviline karude ja jänkudega kant ning riputusaas.Vannilina on toodetud Eestis, meie oma kodumaine toode parima kvaliteediga.

Viimasel ajal  on väga populaarseks läinud lemmiklooma piltidega toodete tellimine. Ühtviisi menukad on nii tassid, võtmehoidjad, külmkapimagnetid kui ka särgid oma lemmiklooma pildiga jne. Kingitused, kus on loomaomaniku  lemmik peal, on koeraarmastajale igal juhul ääretult südamlikud ja armsad kingitused. Lisaks koos käiva loomaseltsiliste meened grupist, pesakonna pildid, mis antakse uuele omanikule näiteks tassiga kaasa jne.  Väga vahvaid ja armsaid tooteid oleme saanud teha.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!