Netikingi usinate töömesilaste nädala toimetused!

Sellel nädalal märksõnadeks on serveri uuendamine ning fototassid

Paljud kliendid märkasid kindlasti, et neljapäeval mitu tundi meie e-pood ei töötanud. Kuna vana server oli ülekoormatud ning tihti esines mõneminutilisi lünki, kui e-poodi kasutada ei saanud,  saime IT vendade käest resoluutse otsuse, et vaja on uuendada serverit. Algselt planeeritud pooletunnine uuendustöö võttis lõpuks aega ca 3h. Aga midagi läks ikkagi nihu ja tuli öötundidel  edasi toimetada serveriga.  Tulemuseks on nüüd kiirem ja stabiilsem veebileht, mis tagab klientidele mugavama kasutusvõimaluse.

Sellel nädalal oli meil töös suur tellimus tasse meie pikaaegselt kliendilt. Kokku oli  neid 40 ning kõik tassid said peale pildi ning teksti. Neljakümne tassi valmistamiseks kulus meie tublil ja usinal meistril ainult 2 tundi! 3-4 pressi olid järjepanu töös ning tööruum piiksus vahetpidamata, teavitades järjekordse tassi valmimisest.

Esimest korda sai meie meister ette võtta tikkimisniidi vahetamise. Tavaliselt vahetatakse niiti selliselt, et uus ja vana niit seotakse kokku ning juhitakse niiviisi uus niit  läbi keerulise süsteemi. Sellel nädala juhtus aga esimest korda olukord, kus niit sai otsa ning oli vaja läbi tikkimismasina süsteemi ise niit paika ajada. Tundub keeruline väljakutse aga tegelikult ei olnud see meie meistri jaoks raske vaid pigem tegi positiivselt vihaseks, et oli hoopis nii kerge.

 

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!