Erilised t-särgid Mustamäele

Nädal peale isadepäeva – jõulukingituste aja lähenedes

Nädal peale isadepäeva

Eelmine nädal lõpuks ei jõudnudki midagi kirja panna. Meie jaoks algas isadepäeva nädalaga aasta lõppu kõige kiirem tööaeg. Üllatuslikult olid selle aasta kõige müüdavamaks kaubaks erinevad t-särgid ja tikanditega saunalinad. Tavalisi tasse läks ka, kuid palju oli just eelpool nimetatud tooteid. Loomulikult oli ka teisi tooteid.

Mõni huvitav ja naljakas seik ka – kui ikka midagi nihu peab minema, siis ta ikka läheb. Üks klient sai endale kahjuks transpordil katki läinud tassi. Mis siis ikka – tegime uue ja panime teele. Sellel korral sai klient ilusti terve tassi kätte, sai kingituse kenasti üle anda – valasid kuuma vee sisse – ning lõi prao sisse. Ehk taas – nagu näha oli tassil sisemine pinge kuskil sees – saime uue tassi teha. Et kui kuskil ikka midagi valesti hakkab minema, siis ta seda teeb.

Ebameeldiva üllatusena tuli seegi, et Venipaki kuler suutis ühe kliendi pakki täiesti ära kaotada. Teame, et võttis peale virna pakke, käis veel kaks korda pakke võtmas. Kuid üks pakk kadunud. Terminali ei jõudnud ja Venipak ütles, et kuna pakk pole terminali jõudnud, siis nemad ei tea midagi. Harju KEK-i koridori kaamera salvestas ainult kulleri selga väljudes. Meie kaamerad aga liiga kehva resolutsiooniga, et sealt midagi aru saada. Nii saigi ette võetud samm uute kaamerate paigalduseks poodi. Mitte selleks, et kardaksime vargaid – vaid antud juhtum näitas, et meil on vaja vahest salvestisi, et tõendada kauba kätte saamist.

Kuna kogu isadepäeva eelse nädala lükkasime edasi kõik suuremad eritellimused, siis tegelikult oli esmaspäeval üsna suur järjekord. Vaja oli valmistada suurel hulgal t-särke, erinevatele asutustele töölistele kruuse jne. Esimeste lasteaedade jõulutellimused jne. Ehk nädala esimene pool olid pressid endiselt kogu aeg endist viisi töös. Nüüd on vast üks/kaks nädalat natukene vaiksem, et siis juba edasi minna erinevate jõulutellimustega.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!