Käkitegu…..ah oli see jeeeeee

Kolitud! Vana kontori võtmed tagastatud ja ruumid üle antud. Tehtud!

Kõlab nii kirjapandult väga kergelt, ent september oli kõike muud kui lihtne. Septembri viimane nädal, kui päriselt kolisime, oli veel eriliselt intensiivne. Meie kiituseks saab öelda, et plaan oli kenasti paigas ning töö ja tootmine ei jäänudki seisma, nagu veidi ehk pelgasime. Kallis kaasa ristis mind kolimisnädala jooksul Aatomikuks. Ta polnud vist senini päriselt aru saanud, kui tugeva naisega ta oma elutee on liitnud 😀 Vat nii juhtub, kui vanemad panevad sulle ühe kange Saare naise nime. Nimega koos tuleb jõud.

Uutes ruumides oleme täna väga tihedalt kokku surutud, sest laos käib endiselt remont. Rõõm on teatada, et tänaseks on ladu saanud uue põranda ning üsna harjumatu on seal käia kõval pinnal. Järgmisel nädalal saab töömees Jaanus hakata tegelema seinte ja laega ning elame lootuses, et ikka selle aastanumbri sees saame ka kaupluse taas lahti teha.

Eks uued ruumid vajavad harjumist. On asju, mis on väga toredad ning on asju millega peab harjuma. Mulle endale meeldib uue asukoha juures see, et naabrid jagavad lahkelt õunu. Ja ma kasutan heal meelel nende lahkust 🙂 Suur tänu naabrid!

Uus on veel see, et uutes ruumides jätkame me Vahuriga kahekesi. Nii meile kui meie uuele töötajale sai selgeks, et koostöö ei toimiks. Ja kuna Netikingiga lähen aasta lõpule vastu mina üksinda, siis tuleb see ka kindlasti teistsugune, kui on olnud varem (ent aasta 2020 ongi meile olnud hooooooopis teistsugune, seega pole midagi imestada). Mis omakorda tähendab seda, et kel on soovi näiteks isadepäevaks meilt isadele-vanaisadel tellida, siis soovitan seda teha pigem varem kui jätta viimasel minutile, sest sellel aastal võib olla nii, et viimasel minutil on juba hilja ja enam ei saa.

Nii….ongi vist tähtsamad asjad kirja pandud.

Kaunist sügist! Püsime terved!

Piret