Lisandus veel uusi fotopaneele NetiKink poe valikusse

Fotopaneelid ja auhinnad NetiKink kingituste e-poest

NetiKink poodi on lisandunud veel mõned huvitavad fotopaneelid. Kui teised fotopaneelid on peamiselt mõeldud riiulile või lauale asetamiseks, siis nüüd lisandus ka neli uut fotopaneeli, mis sobivad väga hästi ka erinevate ürituste auhindadeks. Kuid lisaks auhinnale võite loomulikult ka hoopis mõne oma või oma sõbra tähthetke jäädvustada ja seinale riputada. Olgu selleks siis edukas kalastus retk, mõne spordiürituse lõpetus või midagi muud. Igatahes saab ka antud paneelidest väga meeldejääva ja ainulaadse kingituse, mida mitmel juhul kinkida saab.

Uued fotopaneelid on ca 1,5cm paksud ja musta äärega. Neid on saada mitmes erinevas mõõdus ja lisaks on ka üks spetsiaalne kilbikujuline fotopaneel. Uute fotopaneelide abil on Teil võimalik muuta unustamatuks ka näiteks oma firma suvepäevad või muud ühisüritused. Trüki teostame nendele paneelidele taas sublimatsioontrüki tehnikas ja see tagab ka kõrge fotokvaliteedi.

Kõigi meie uute toodetega tutvumiseks vaadake meie UUTE TOODETE lehte.

Meie e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Füüsiline kontor asub meil küll Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti.

Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid.

Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta siit.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/