Uued tooted ja uus kategooria NetiKink kingituste poes

Kingitused NetiKink poestEsimesed uued tooted on ka meie poodi nüüd lisatud. Esimesena sai poodi lisatud kaks uut lõikelauda – üks selline ilus tilgakujuline lõikelaud ja teine pudelikujuline lõikelaud. Lõikelauad on väga ilusad ja huvitavad kingitused kööki ja sobivad seega inimestele, kes palju köögis aega viidab. Kokku on meie poes nüüd saadaval kolm erinevat lõikelauda.

Selleks, et lihtsustada erinevate kodutarvete leidmist oleme nüüd kõik koduga seotud kaubad koondanud ühte kategooriasse – KODUKAUBAD.

Lisaks sai poodi lisatud ka üks huvitav ja omapärane termoskruus. Paljud on kindlasti näinud erinevaid koonilisi kaanega Kingitused NetiKink e-poestkruuse. Nüüd on ka meie kaudu võimalik analoogseid fotokruuse tellida. Tegu on spetsiaalsete kahekordse keraamilise kihiga termoskruusidega, millel ka spetsiaalne silikoonist tilaga kaas. Sellised kruusid sobivad hästi näiteks koju või veelgi paremini kontorisse, kus kuum jook pikka aega oma temperatuuri säilitab. Kui antud kruus veel huvitavalt kujundada, siis võite olla kindel, et keegi ei hakka kogemata Teie kruusi ka kontoris kasutanud.

Kõigi meie uute toodetega tutvumiseks vaadake meie UUTE TOODETE lehte. Järgnevalt on plaanis oluliselt täiendada meie fotopaneelide valikut. Tulevad mitmed uued suurused fotopaneelidest ja samuti lisanduvad ka mõned täiesti uued tüübid, mis on väga sobilikud näiteks auhindadeks.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/