Laienes t-särkide trüki värvivalik

T-särkide presstrüki kilede valik laienes

Presstrükiga t-särgid NetiKink kingituste e-poestLisaks laienenud fliiside trüki valikule on nüüd ka t-särkidele võimalik uute värvidega presstrükki võimalik tellida. Lisandunud on erinevaid neoon trükikilesid ja ka spetsiaalsed sätendavad kiled, millega on võimalik väga huvitavaid trükke teha. T-särkidele teeme lisaks tavalisele sublimatsioontrükile ka presstrükki, mille tarvis antud erivärvilisi kilesid ka kasutame. Presstrükk on eriti sobib väikese koguse erikujundusega t-särkide valmistamiseks. Presstrüki käigus lõigatakse Teie tekstid ja kujundus spetsiaalse lõikuriga kilest välja ja siis kantakse kuumpressiga kõrgel temperatuuril ja survel t-särgile. Sellisel kujul valmistatud t-särgid sobivad hästi kingituseks igasugusteks tähtpäevadeks, nagu praegu lähenevaks isadepäevaks. Kuid palju tellivad presstrükiga t-särke ka erinevad rühmad – lasteaia, kooli ja ka organisatsioonid. Võimalik on tellida igale ühele oma nimeline t-särk. Presstrüki abil on võimalik teha väga lihtsalt suhteliselt huvitavaid trükke, vajadusel saame kombineerida ka erinevaid toone. Seega kui isadepäevaks veel kingitus isale valimata, siis võite tellida talle näiteks t-särgi. NetiKink kingituste e-poe t-särkide valik on üsna lai ja võite vaadata t-särkide rubriigist.  Kui huvitute ka fliisidest, siis ka nende kohta on meil erladi kategooria – Fliisid ja joped. Lisaks on paras aeg hakata juba praegu mõtlema ka jõulukingituste peale.

NetiKink kingituste e-pood

Suured fotokruusid NetiKink e-poestNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Lisaks omab NetiKink e-pood ka mitmeid partnereid, kelle juures on Teil võimalik näiteks soodsamalt pildistamist tellida. Üheks selliseks partneriks on FamilyDay fotostuudio. FamilyDay fotostuudio on uus, hubane, lapsesõbralik, valgusküllaline, avar ja stiilne stuudio koduatmosfääriga ja päevavalgusega. FamilyDay fotostuudio Tallinnas pakub palju rohkem, kui tavalist fotosessiooni erinevatel paberitaustadel. Iga fotosessioon meie fotostuudios on unikaalne!

www.familyday.ee

Fotostuudios tellimust esitades – öelge NETIKINK ja saate oma valitud paketi 10% soodsamalt.