Kui Inimene plaanib, siis Jumal naerab…

…Kui ma nüüd 2020 aasta lõpusirgel sellele aastale tagasi mõtlen, siis see pealkirjas olev lause on üsna tabav.

Plaanid, mis sa plaanid, elul on sinuga ikka omad plaanid 🙂

Sellel nädalal nägin karikatuuri, kus lehm lendas. Juures oli tekst: sõidan autoga, äkki vaatan – lehm lendab. Ehmatan, vajutan pidurit. Mõtisklen veidi ja sõidan rahulikult edasi. Meil on ju aasta 2020.

Aasta on olnud meeletu, tundub, et KÕIK on võimalik. Samas tänaseks päevaks on meie elus mõned asjad settinud ja tõeliselt keerukad lood saanud selgemaks ja ma isegi mõistan, miks nii on läinud ja olen ka tänulik, et just nii on läinud. Eks ma endiselt omandan seda õppetundi oma elus, et tuleb usaldada (eks me kõik usaldame erinevaid asju) ja kõigel on põhjus, ka kõige suuremal jamal ja raskemal hetkel siin elus. Eks mulle antakse seda õppetundi seni, kuni see mu läbi paksu ajukoore kõrvade vahele kohale jõuab.

No nüüd läksin õudalt filosoofiliseks.

Kui kirjutada maisematest asjadest, siis rõõm on tõdeda, et mõeldakse ette ja lõppev nädal rõõmustas meid suure hulga isadepäeva tellimustega. Aastad on näidanud, et meie isadepäeva nädala müük sõltub sellest, millal laekuvad rahad. Sellel aastal on õnneks varakult vaadatud kalendrisse ja aru saadud, et novembri rahade laekumist ootama jäädes ilmselt enam isadepäevaks tellida ei jõuaks. Ja on tegudele asutud juba oktoobris. Ette mõtlemine on tore!

Rõõm on ka sellest, et ladu tasahilja valmib. Juba täitsa kõlbliku ruumi moodi teine. Samas kuna isadepäev on peale tulemas, siis poe taasavamine jääb pigem siiski novembrisse. Ma olen küll võimekas, aga no pean tunnistama, et mul siiski on piirid (mitte, et seda väga tunnistada sooviks 😛 ) Kirjutise algusesse tagasipöördudes – ju siis peab nii olema. Usaldan!

Tõmban tänasele kribamisel nüüd joone alla!

Naudime ja usaldame sügist!

Piret